Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megsértett a buszsofőr, hol...

Megsértett a buszsofőr, hol tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés

Állt a busz a megállóban. Én meggondoltam magam, hogy mégis inkább leszállok ott, már szólt a csengő és becsukódtak az ajtók. Előrekiabáltam a sofőrnek, hogy nyissa ki, mert én még leszállnék. Erre az a bunkó megjegyezést tett az alakomra, mégpedig hogy: "mé fél perc alatt se tudsz lehömpölyögni te trampli" Meg valami olyasmit is motyogott mikor visszaszóltam neki, hogy valami nagy zsírdisznó, de ezt nem értettem tisztán.

Elégtételt akarok, hogy ez a bunkó buszsofőr megkapja a méltó büntetését. Hova érdemes panasszal fordulnom, a volántársasághoz, vagy a polgármesteri hivatalhoz? Ha jól tudom, ők fizetik a helyijáratos buszokat.



2020. aug. 15. 20:34
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
61%
Lásd be, felszedtél pár kilot.
2020. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
XD elég szánalmas és még buta is vagy ha ez igaz
2020. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de ha időben leszálsz, nem halsz bele. És nem néhány másodpercet áll a busz, hogy ne legyen időd leszálni. A buszsofőr pedig jogosan mérges, hiába hogy nem jól fejezte magát ki. Neki meg van a menetrendje és biztos nem akar csúszni valami hisztis trampli miatt, aki azt se tudja eldönteni, leszálljon vagy se.
2020. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%

Juj, csorba esett a kis lelkeden.. gyere sírjunk együtt, aztán menjünk le együtt futni, oké? De utána még meghívlak egy egészséges menüre is.

Döntsd el, hogy mit akarsz, és ne a másikat okold a töketlenkedésed miatt.

Persze, szebben is kifejezhette volna magát, de ez van, kihoztad a sodrából.

Minden a te hibád.

2020. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan ennyire kicsinyes vagy?
2020. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Xddd jó vicces
2020. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
51%
Végül azért sikerült legurulni?
2020. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
71%
Sok a buta, frusztrált sofőr. Oké, te is hibáztál, de bármi is történt, normális ember nem nyilvánul meg így a másikkal szemben. Szerintem - ha mindenképpen panaszt akarsz tenni - a Volánhoz fordulj, ne a polgármesteri hivatalhoz.
2020. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%
"Elégtételt"?! "Panaszt tenni"?! Egy ilyen apró kis marhaság miatt? Kinek képzeled te magad a világon, hogy a kedvedért majd megbüntetik a bunkó buszsofőrt?
2020. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, hagyd a francba! Én 2x is átéltem, hogy a 105-ös BKV busz nem állt meg a megállóban, pedig utasok várakoztak. Mindkétszer bejelentést tettem. Kivizsgálták, a kamerafelvétel alapján elismerték, majd közölték, hogy nyomatékosan felszólították a sofőrt, hogy a munkaköri leírásnak megfelelően lássa el a feladatát. Ennyi. Nem kapott büntetést.

(Elképzeltem a szitut:

- Józsi, nyomatékosan felszólítalak, hogy legyél szíves mostantól minden megállóban megállni, ha már egyszer buszsofőr vagy.

- Rendben Pistukám! Mától nyomatékosan fogok megállni.

- Ez a beszéd! Este jössz meccset nézni?

- Hogyne. Engesztelésül a sört én fizetem!) :D

2020. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!