Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szerenádra kötelező menni?

A szerenádra kötelező menni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó lenne, ha ott lennél. Elénekled azt a pár dalt, jópofiztok egy kicsit a tanárokkal, holnap leballagtok, és csá. Az érettségi után meg soha többé nem kötelező oda menned.
2023. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nincs névsorolvasás és igazolatlan óra, ha hiányzol. :-)

2023. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1

a ballagás jövő pénteken lesz

2023. ápr. 27. 11:16
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nálunk sem jött mindenki, de jó buli volt más körülmények között találkozni a tanárainkkal. Persze, ha rossz emlékeid vannak az elmúlt évekről, érthető, hogy ki akarsz maradni.
2023. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk kötelező iskolai program volt, és szarrá szivattak volna ha nem megyek. Végigtátogtam az egészet, senkinek nem tűnt fel. Az tűnt volna fel ha az ablakokat repesztő varjúkárogásom megszólalt volna. Ha minden kötél szakad, te is bevetheted ezt. Sosem értettem egyet azzal egyébként, hogy olyannak is részt kelljen vennie az ilyeneken, akinek ez megalázó/kellemetlen, nem vicces.
2023. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
amúgy a ballagásnak is mi értelme?? az égvilágon semmi. azt leszarják ha valaki szorong sok ember előtt, ha valaki nem megy akkor balhé van
2023. ápr. 27. 12:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egy X-faktor válogató. :-D Biztos, hogy nálunk is volt, aki tátogott, nem is azért ment senki, hogy felfedezik a zenei tehetségét. Minden tanárunk megkínált valamivel, készültek erre. Azt én sem értem, ha köteleznek rá, az hülyeség.
2023. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező de ajánlott. :D
2023. ápr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én pont akkor leszek rosszul ezért nem fogok tudni elmenni. a ballagáshoz sincs semmi kedvem de arra anyámék miatt elmegyek, örüljenek. szívesebben mennék az űrbe szkafander nélkül
2023. ápr. 27. 12:18
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ne menj. Egy ilyen Savanyú Jóska nem is fog hiányozni senkinek.
2023. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!