Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy szeretnék...

Miért van az, hogy szeretnék egy olyan személlyel írogatni aki a győri egyetemre jár, de senki se hajlandó onnan semmilyen felületen rá?

Figyelt kérdés
Itt se nagyon, de pl. ha Facebookon, Instagramon ráírok olyanokra ismeretlenül akiknek ott van az adatlapján hogy oda járnak, azok se válaszolnak soha kb. Vagy pedig nagyon távolságtartóak, zárkózottak. Én nem járok oda az egyetemre így ott személyesen ismerkedni, programokon résztvenni nem tudok. Csak szoktam arra meg a városban mászkálni. Miért nem lehet írogatni onnan senkivel?
2023. ápr. 29. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Miért lényeg neked, hogy Győri legyen? Nem teljesen mind1, hogy ki hova jár akivel ismerkedni szeretnél?

Amúgy 2 hete voltam Győrben. Hasonlóak az emberek mint Pesten. Elég beképzeltek, arrogánsak, teljesen meglepődtem rajta.

2023. ápr. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, biztos vannak "nyitott bulik", inkább ott, személyesen próbálj ismerkedni velük.
2023. ápr. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Lehet, azt nehezményezik, hogy az iskolájuk miatt keresed meg őket és nem egyéb tulajdonságuk keltette fel a figyelmedet. Illetve az, hogy van facebook profiljuk, nem jelenti automatikusan azt, hogy nyitottak az ismerkedésre. Meg van a saját életük és nem keresnek új tagokat.
2023. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem akarnak egy tök idegen emberrel beszélni a neten?
2023. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!