Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Engem miért nem támogat senki...

Engem miért nem támogat senki ebben a konfliktusban?

Figyelt kérdés

Én és az osztálytársam gyűlöljük egymást.

Engemet a 30 fős osztályban ebben a konfliktusban senki, de ha jó indulatű akarok lenni kb az osztály fele mellettem van.

Konfliktus miért alakult ki?

Rivalizálás. Én magamat eléggé közösségen kívül helyezem magam, ebben az osztályban sok sérelem ért (utoljára választás, elfeledkezések stb), ez a fiú állandóan a legmenőbbeknek próbál puncsolni. Többször vissz nekik energia italt, kaját. Én őszinte vagyok, mindenki ugyanolyan büdöset sz*rik számomra attól nem lesz valaki jobb mert éppen népszerűbb.

A probléma az, hogy voltak barátaim is. Ez a fiú sajnos jobban tudott érvényesülni a társaságban, én szépen leválltam, kiátkozta onnan.

Konfliktus miben nyilvánul meg? Volt már pillangókésperdítés ha megvédtem magam, szarkeverés, magánéletemben való pofátlankodás.

Tavalyi év úgy zárult le, hogy a testvérem beleszólt a vitába felhívta telefonon és lefordította, kinyomta, aztán az apja hívott fel minket hogy fél a srác. Rosszul esik ez is miért nem én védtem magam?


Rosszul esik, megint ez lesz szeptembertől? Ilyen szar ember vagyok, ilyen szeretetre se méltó?



2022. aug. 23. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint tavalyi tanév
2022. aug. 23. 16:58
 2/9 A kérdező kommentje:

Konfliktus miért alakult ki?"


A konfliktus? Mi azt honnan tudjuk?


Megis válaszoltam ott, érthetőbb akartam lenni.

2022. aug. 23. 18:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdés torolheto. Csak magam alatt voltam.
2022. aug. 23. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
#4 téged is mindjárt töröltetni fog... Én tök kulturáltan kérdeztem meg, hogy ő visszaolvasva érhetőnek találja-e, amit leírt, mégis töröltette. Mondjuk nem is értem, miért szedték ki tényleg, mert semmi trágár vagy provokatív nem volt benne.
2022. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Ó, akkor már tudom, kitől kaptam tegnap privátban ugyanezt, csak az én anyum szerinte még k*rva is.

Pedig én is csak rákérdeztem dolgokra a pontosítás érdekében.

Tegnap megbánta, hogy kiírta a kérdést, meg meg mégis problémája van.

2022. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
#4 (korábban #5) és tényleg törölt baszki 😀 Csak tudnám hogy hogyan vagy mi alapján lett törölve a válaszom, mikor csak annyit kérdeztem, hogy "Mivan?". Elv szabályba nem ütköztem és nem is provokáltam.
2022. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Vaószínűleg a konfliktus azért alakult ki, mert félreértés történt és valójában nem konfliktus van. Kezdjük ott, mindenki 1 maximum két emberhez kötődik igazán, így a 30ból az a 15 ember már rendelkezik azzal az 1-2 szoros barátsággal, így te ebbe a szoros kötelékbe nem férsz bele, felszínes a viszonyotok. Ez a fiú viszont szoros kötelékbe került valakivel, így jobban integrálódott. Tehát semmi konfliktus nincs, acsak feszínes barátságok.
2022. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Téged kéne
2022. aug. 24. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

6 os

Itt már olyat is törölnek amit nem kéne, amit kéne meg fenn hagynak.

2022. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!