Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem érti meg senki hogy...

Miért nem érti meg senki hogy nem akarok menni szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Közöltem az osztály"főnökkel" hogy nem fogok ott lenni, erre akkora cirkuszt rendezett mint a mónika showban a bézbózütős állat, anyám is veszekszik velem emiatt, miért nem fogják fel hogy még ukrajnába is szívesebben mennék harcolni mint erre a szarra?
2022. okt. 10. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Oké.
2022. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2022. okt. 10. 20:23
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Maradj csöndben, majd a szalagavató napján játszd el, hogy beteg vagy. Ennyi. Ha már most elmondod mindenkinek, hogy nem érdekel, akkor ne csodálkozz, hogy mindenki visszaszól.
2022. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Kussolj már, nem lehetsz annyira szerencsétlen, hogy 2 kérdést is kiírj ezzel a témával kapcsolatban.


Nem mész el és kész majd viseled a következményeit ha lesz, de az, hogy itt vergődsz gyakorin és két kérdést is kiírsz róla, sok életed lehet.

2022. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Én sem értem, miért nem akarsz menni.
2022. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4

Ha zavar hogy 2 kérdést is kiírtam minek nyitod meg? senki nem tart fegyvert a fejedhez hogy válaszolj

2022. okt. 10. 21:26
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Neked kéne a fejedhez szerintem, amilyen beteg antiszoc vagy, te leszel a következő Jeffrey Dahmer
2022. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Ne menj. Állj ki magadért.

Anno engem is akartak kényszeríteni. Eleve zárkózott és lámpalázas vagyok, erre még rájátszottam, így aztán belátták, hogy nélkülem könnyebben le fogják bonyolítani. Azért még hozzám vágták, hogy bánni fogom, de 20 év után sem bánom, büszke vagyok, hogy az én akaratom érvényesült az iskolai bürokráciával szemben.


A fő kérdésedre egy régi kérdésben a #8-as jól összefoglalt választ ad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2022. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

7-es marhaságokat beszél, az semmit nem jelent, hogy valakit hidegen hagynak ezek a formális, erőltetett bohóckodások. Én sem voltam ott a szalagavatómon és semmiről nem maradtam le, a ballagásra is csak azért mentem el, mert épp ráértem, de az is egy kínszenvedés volt, jöttem is haza egyedül, amint lehetett.


A cirkusszal ne foglalkozz. Megmondtad, hogy nem mész, mindenki időben megtudta, ez ennyivel le van tudva.

2022. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Garf1eld ***** válasza:
0%
Nagyon gyenge balázska utánzat vagy kérdező, de azért egy sast kapsz hogy örülj: 🦅
2022. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!