Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha bukasra allok...

Mit tegyek ha bukasra allok matekbol?

Figyelt kérdés

1,64 az atlagom felevkor epp hogy at mentem kettessel de egyszeruen nem tudom megerteni.Napokat tolthetnek el tanulassal de akkor sem ragad meg semmi.Diszkalkulias epp hogy nem vagyok igy ez az opcio kilove. Mindig igyekszek figyelni es gyakorolok naprol napra de egyszeruen nem ragad meg semmi.

Valami tipp?



2023. máj. 2. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Vigyél virágot a tanárodnak.
2023. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj magán tanárhoz, aki el tudja neked magyarázni az anyagot
2023. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt dolognak tartom, hogy az elmondásod szerint napokig tanulsz 1-1 dolgozatra, de nem sikerül 2-es átlagot összehozni.
2023. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Szólj a szüleidnek (még időben) és keressetek egy olyan matektanárt, aki rendesen el tudja magyarázni az anyagot!


Én végigbukdácsoltam 3 évet mire találtam egy olyan tanárt, aki felhozta az átlagomat 5-ösre és annyira megszerettem a matekot, hogy pénzügyi suliba mentem.

Szóval jó eséllyel nem te vagy hülye, hanem a tanár szar.

2023. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha használhattok függvénytáblázatot, számológépet, akkor azoknak a használatát próbáld meg minél jobban elsajátítani. Ha ezeket tudod jól használni, akkor sokkal könnyebben fognak menni a dolgozatok, hidd el, mert ahhoz képest sokszor csak behelyettesíteni kell a fügvénytáblázatban megtalálható képletekbe.


Ha nem, akkor nem tudom mit tanácsolhatnék.


Matekból jó vagyok, szóval bármiben szívesen segítek, ha kell, nyugodtan írj privátot.

2023. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%

Tudom, hogy nem nagy vigasz, de itt van pár dollármilliárdos, akik kibuktak vagy csak egyszerűen abba hagyták az iskolát.

[link]

2023. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2023. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van 4-es hozzászólónak én is így jártam. Annyira rüheltem ált.-ban a matek tanárt, hogy mindig kettes voltam. Nem is tudtam akkor továbbtanulni, de esti gimiben egy olyan jó matek tanárom volt (Anikó néni) , hogy kedvem volt még gyakorolni is. Szinte szárnyaltam a sikeres példamegoldások után. Továbbtanulásnál nem volt probléma a matek, a PSZF-en végeztem.
2023. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

2.

jarok matek tanarhoz es jol magyarazza nagyon csak nekem nem megy bele a fejembe:(

2023. máj. 2. 17:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"jarok matek tanarhoz es jol magyarazza"


Ha jól magyarázná, akkor a logikai részét meg tudnád érteni és már a fejedben lenne. Ne beszéld be magadnak, hogy jól magyaráz, csak Te nem fogod fel. Kérd meg, hogy másképpen is magyarázza el, más megközelítésből.

2023. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!