Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiuk szerintetek se normális...

Fiuk szerintetek se normális egymás között szívet küldeni messengeren?

Figyelt kérdés
Én ilyet kaptam volt osztálytársamtól nyomban tiltottam le nincs miről beszélni szerintem ezek után évek óta nem beszéltünk erre random ír annyiért lévén hogy heteró vagyok ez hülyeség volt részéről szerintem.
2023. máj. 4. 05:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyobb nyomot hagyott ez benned, mint amekkora dolog ez valójában. Tök rendben van. Néha van, hogy a férfiak szeretnek férfiakat is, nem csak nőket. (Nem, nem szerelmi eredetű szeretetről beszélek. Egyszerű, emberi kapcsolatokról)
2023. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez furcsa de értelek köszi a választ.
2023. máj. 4. 06:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom lányok között nem tartod furcsának..
2023. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltottad? Mitől félsz? Nem lehet, hogy csak félrenyomta, te pedig beleláttál valamit? Bár ha tiltottad honnan is tudnád, elég furi vagy. Ha rá is kérdezett volna, akkor elég lett volna annyit mondani, hogy te nem vagy érdekelt a dologban, oszt annyi, még csak nem is zaklatott.
2023. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
A homofóbia mögött általában elfolytott homoszexualitás áll.
2023. máj. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!