Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok ahhoz ha létrejö...

Mit szólnátok ahhoz ha létrejönne facebookon egy normális barátkozós chat beszélgetés?(Messengeren)

Figyelt kérdés
Fiúk lányok vegyesen 16-26között maximum.Lenne rá igény? Ha mondjuk nincs kivel megbeszélj valamit itt találhatsz egy netes havert,vagy ha csak éjjeli bagoly vagy itt talán megtalálod majd aki hasonlóan olyan mint te. Maximum 20főre gondoltam mint egy nagyobb család! Válaszban,üzenetben keress meg ha igényt tartasz a dologra.

2023. márc. 28. 01:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
discord, ha csak haverkodni
2023. márc. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem túl széles az életkor-spektrum; egy 16 éves meg gyerek, gondolkodásmódban is. Ha belegondolsz, 2 éve kezdte csak a középiskolát.


Egy 26 évesnek több mint valószínű, hogy már családja van, gyereke(i), szóval már teljesen értékrenden van. Ő már nem iskolába jár, hanem dolgozni.


Szerintem legyen 16-20 éves csoport, vagy 22-26. Úgy már okés lehet.

2023. márc. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Egy 22-26 csoportba benne lennék, ha discordon lenne.

De sajnos 25 éves létemre se kapcsolatom, se gyerek(ek), ha kritérium lenne még mielőtt betöltöm a 27-et összehozom, ígérem. :D

2023. márc. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Csak nem férek bele a korhatárba.
2023. márc. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nincs gyereked ki mondta hogy ez kikötés? Szerintem a kor ráta megfelelő ..discord körülményes, nem sokaknak van(most messengerhez viszonyítok) de ha ott van igény rá,lelkem rajta ott is összedobjuk. Abszolút a haverkodás lenne a cél igen. Sajnos aki nem fér a korhatárba annak segíteni most nem tudok 🖐️.
2023. márc. 28. 07:51
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Van egy csoport Facebookon, "komolyan, ki a fszt érdekel".


Na, ott a 12 évestől az 50 évesig benne van mindenki.


Hadd említsem meg, milyen beszólogatások szoktak lenni a bejegyzésekkel, témákkal kapcsolatban: a gyerekek gyerekes dolgokat osztanak meg, ami az ő szintjüknek vicces.

A felnőttek felnőttes humort, ami nem jön át a gyerekeknek, mert nem értik, vagy nincs még benne tapasztalatuk.


Itt nem azon volt a lényeg, hogy kinek van gyereke és kinek nincs, hanem tök más a generációk közötti érdeklődési kör és szórakozás.


Természetesen neked sem jött át elsőre az üzenetem, kérdező

Látod, pontosan erről beszéltem.:)

2023. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Feleslegesen vitatkoznánk erről. 12-50 borzasztó nagy táv 10 év nem. És ahogy látod nem egy 60000fős csoportot tervezek kérlek fusd át a részleteket köszi.
2023. márc. 28. 08:36
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, van bőven differencia a 16 és 26 éves között is.
2023. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok de engem is érdekelne, szeretek a neten írogatni meg mostanában sok a szabadidőm.
2023. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A 28 éves fejemmel szintén jelentkeznék egy hasonló ismerkedős közösséghez, úgy is igényem van egy új kisebb társaság kialakítására(kinek nincs?).
2023. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!