Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális az, hogy a barátnőm...

Normális az, hogy a barátnőm levelezik/jópofizik messengeren a nővéremmel, akivel én több éve megszakitottam mindenféle kapcsolatot, mert gyalázatos módon viselkedett velem?

Figyelt kérdés
Amig nem vesztem össze a nővéremmel, addig nem volt baráti kapcsolatban a nővéremmel, nagyon ritkán beszéltek.

2022. jún. 27. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudjuk a hátteret. Miért vesztették össze? Ha nagyon csúnyán viselkedett veled akkor normális higy zavar. Az embernek van egy erkölcsi mércéje amit ha meghalad valaki akkor nem szívesen barátkozik a masikkal. Szóval ha barátnőd nem tartja nagy dolognak amit a nővőred esetleg csinált akkor az övé is hasonlít hozzá és nem illeték egymáshoz.

Ha viszont valami hülyeségen vesztettek össze akkor miért ne baratkozhatna vele barátnőd? Lehet higy te is hibás voltál. Nem tudjuk.

2022. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Olyan szempontból igen, hogy hiába vagytok barátok, neki joga van bárki mással barátkozni, olyanokkal is akiket gyűlölsz. Neked pedig jogod van eldönteni, hogy ez belefér-e egy barátságba és ha nem, akkor nem barátkozni vele többet.
2022. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy mediátori szerepet vállalt köztetek.
2022. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom korrekt dolognak, különösen úgy, hogy pont azóta tart vele a nagy barátság, amióta a nővérem velem rosszat tett.
2022. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shaddark ***** válasza:
0%
Ne légy "nárci" :P
2022. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!