Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az általános suli 5-8 osztálya...

Az általános suli 5-8 osztálya nektek is full nyomasztó zaklatasal teli időszak volt vagy a fiatalabbnak az is meg mindig ? Nektek is igazi földi pokol volt?

Figyelt kérdés

Előtte még valamennyire be tudtam.illeszkedni .

Utána kozepsuliban meg mivel műszaki kozepsuliba jártam sok volt a csodabogar és lanyok se voltak így kozepsuli sokkal jobb volt. egy szanatórium altalanoshoz képest.


Mikor 8 bol 9 be mentem olyan nyugalom öntött el ami azóta se.


Az volt a baj a lányokkal nagyon nem jöttem ki plusz a kevese intelligens fiú osztalytarsaimmal.

6 fiubol 3 volt ilyen bukdacsolo

Későbbi szakmunkas tanulok


3 an voltunk rendesek egyik jött velem ugyan abba a kozepsuliba a másik gimibe ment aztán ő fosulira is . Velük jöttem ki .a többi viszont folyamatosan zaklatott .



2023. máj. 4. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ilyen volt. A középiskola ahhoz képest mennyország
2023. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Engem általánosban végig csesztettek, a végén már félve mentem be minden nap. Nekem is hatalmas megnyugvás volt átmenni középiskolába. Barátaim itt sincsenek, de legalább nem piszkál senki.

18F

2023. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most unokatesom szivatjak szét 11l szegényt sajnálom múltkor panaszkodott azt csak annyit tudtam mondani tudom milyen gyomorgorcsel menni suliba
2023. máj. 4. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Sajnos ez nagyon gyakori, rengeteg gonoszság van az emberekben.
2023. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Amúgy minél fiatalabbak annál több a gonoszság.

Legalábbis szerintem a nőknek különösen

2023. máj. 4. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Nekünk nem.
2023. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk nem nagyon volt ilyen, mindenki békén hagyta a másikat és elvoltunk a saját baráti társaságunkkal. Engem nem piszkáltak, de a középsuli fényévekkel jobb. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, sokkal korábban kell kelnem, reggel tele van a busz, sokkal többet kell tanulni, több házit kapunk, van, hogy este hatig bent kell maradnom (gyakszi miatt). Ennek ellenére sokkal jobban szeretem.


Nőként egyébként egyetértek abban, hogy kislányok gonoszabbak, mint a kisfiúk. Ők inkább idegesítőek szerintem. (Persze van kivétel)

2023. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mi fiúk van hogy szetverjuk egymást aztán 5 perc múlva újra haverok vagyunk .

Volt hogy orbavagtam egyik havert mert lokdosodott és szakadt a vér az orrabol én mentem felmosni meg a tanár oda nem ért. 😀 aztán másik szünetben újra haverok voltunk én adtam neki zsepit hogy torolgesse orrát.



Lányoknál ez más ok hónapokig képesek haragban lenni kislanykent is.

2023. máj. 4. 20:42
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

#7 vagyok, na igen, nálunk voltak olyanok, hogy hónapokig nem beszéltek egymással, mert az egyik lány megviccelte a másikat. Aztán végül kibékültek :D


Nyáron sokat segítek a régi általános sulim gyerektáboraiban, így rengeteg kisgyerek vesz körül. Találd ki, az esetek 95%-ában kik okoznak bajt? Hát a kisfiúk :D


Tesznek a szabályokra, hiába mondjuk el nekik tízszer, hogy ne üssék magasra a labdát vagy menjenek odébb, mert át fog menni a kerítésen, mindig átütik, mi meg futkozhatunk át a szomszéd házba, hogy bocsi, a gyerekek átlőtték a labdát.

Hiába mondjuk, hogy ne futkározzanak a bokrok körül, ott fogócskáznak (pedig van sok szabad hely az udvaron) és az egyik évben a bokor egyik ága belecsapódott az egyik kissrác szemébe (nem lett baja, szerencsére pont becsukta).


A játékok szabályát se tartják be, nem tudom ismered-e a gyilkosos nevű játékot, a lényeg, hogy fontos, hogy csukva legyen a szemük. Minden második kisfiúnak nyitva van, és vagy háromszor kell szólni, mire méltóztatnak becsukni :D Nyilván a kislányok is szeretnek csalni, de abból kevesebbet veszek észre (szóval vagy ügyesebbek, vagy tényleg kevesebben csinálják :D)


A legfurább meg az, ahogy rám és a többi segítő lányra néznek. Mintha rajtunk kívül nem lenne nő a földön. Tavaly mondjuk csak 2 kisfiú vallott nekem szerelmet (ami aranyos volt), de mindig imponálnak, konkrétan versengenek értünk. Sose értettem, miért a nagyobb lányokra buknak? XD


Ezzel nem azt mondom, hogy a lányok jobbak (mert nem azok, amilyen cukik kívül annyira gonoszak belül), csak gondoltam leírom az észrevételeimet :D

2023. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is nagyon rossz emlékeim vannak általános iskolás éveimről.Nekem a tanárokkal gyűlt meg a bajom.Napi szinten hányni tudtam volna ha a suliról volt szó vagy be kellett menni.Életem legjobb időszaka az volt amikor középsulis lettem.
2023. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!