Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez kivételezésnek számít ha...

Ez kivételezésnek számít ha tanárnőnk CSAK ENGEM szidott le és osztálytársunkat nem?

Figyelt kérdés
Mondja tanárnő mind csukjuk be a szemünket és látom osztálytársam nem csukta be szemeit ezért szóltam tanárnőnek hogy osztálytársam nem csukta be a szemeit erre tanárnőnk CSAK ENGEM szidott le mert mondta hogy ha látom hogy osztálytársam nem csukta be szemeit akkor én sem csuktam be szemeimet és osztálytársamnak nem mondott semmit pedig szerintem így lenne igazságos mert osztálytársam sem csinálta azt amit tanárnőnk kért és gondoltam megkérdezem szerintetek is kivételez tanárnőnk osztálytársammal vagy én reagálom túl? kösz
2023. máj. 17. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Úr isten. 🫣🫣


Hány éves vagy?

2023. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Te már jó régóta írogatsz ki ide kérdéseket, nem kellett volna már kijárnod az iskolát?


Amúgy milyen iskola ez, hogy ekkora gyerekeknek ilyen feladat van? Neked pedig mi bajod, hogy "tanájnéni a másik gyejek nyem cukta be szemét" szituációba kevered magad?

2023. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy igazi köpőcsésze vagy 😆
2023. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez kb. óvodás szint.

Amikor rászólok egyik gyerekemre, hogy menjen rakja el a holmijait, és ő rögtön szóvá teszi, hogy a másik sem rakta még el. Vagy közvetlenül a testvérének mondja, hogy rakja el ő is.

Ilyenkor szoktam neki mondani, hogy nem kell a másikat nevelnie, az a mi dolgunk. Ő foglalkozzon a maga dolgával, ill. hajtsa végre azt, amire mi utasítottuk.

Neked sem kellett volna az osztálytársaddal foglalkoznod. Ha a tanárnő észreveszi, hogy a társad nem csukta be a szemét, majd szól neki.

Emellett te árulkodtál is, ami nem vall nagy jellemre, talán ezért sem akart melléd állni a tanár.

Az meg egyenesen nevetséges, hogy annyira foglalkoztat ez, hogy a gyk-ra kérdést írsz ki róla. Pedig elvileg legalább 16 éves vagy, ha ide regisztráltál.

2023. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Azért "szídott le", mert pofáztál.


Besz*rok ezeket a kérdéseken... ez már a málná színvonal...

2023. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 éven alul tilos itt regisztrálni.

Mi volt a jeled az oviban?

2023. jún. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!