Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Túl sok mindent akarok vinni?

Túl sok mindent akarok vinni?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm külön kért, hogy ne nagy cuccal menjünk a két napos kirándulásunkra. Én most kezdtem el listát írni…


Első nap amikor megyünk:

-melegítő

-rövidnadrág váltásként, ha meleg van

-póló

-cipzáros pulcsi


Ezen felül amit viszek:

-3 póló (izzasztó programok miatt)

-egy rövidnadrág

-egy hosszú nadrág (kiszámíthatatlan időjárás :/)

-pulcsi

-esőkabát

-másik cipő, amit nem sajnálok

-papucs

-fehérneműk, zoknik

-,,tisztasági csomag” (fogkefe és krém, bőrápolási dolgok, tusfürdő, fésű, hajgumi, minimális smink (korrektor, szempillaspirál)

-törölköző

-ágynemű, mert kérik

+kistáska, benne víz, iratok, telefontöltő, fülhallgató, gyógyszerek……


Nem akarom, hogy nagyon kinézzenek, mert több mindent viszek, de nem műkszik a kommunikáció az osztályomban :/ Ez biztos nem fér el csak kisbőröndben


2023. máj. 21. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Csomó ugyanaz, pulcsit, rövidnadrágot, pólót kétszer is írtad. Melegítő meg rendes hosszú nadrág is szerintem full felesleges, elég az egyik. Ha túrázás lesz, elmegy a melegítő, ha várost néztek, akkor normális nadrág. A többi érthető és tapasztalt utazóként írom, hogy simán be lehet csomagolni egy fapados repcsire való méretű bőröndbe/hátizsákba. Csak mondjuk ne az egyliteres családi tusfürdőt vidd magaddal, hanem pl DM-ben tudsz venni kis kiszerelésűt vagy patikában kis üveget, amibe töltesz. 2 napra elég simán.
2023. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért írtam kétszer a rövidnadrágot meg pólót, mert van amiben megyek és van amit viszek.


A tusfürdőnek van itthon utazós kis betöltőm, ami alig foglal helyet :)

2023. máj. 21. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Két nap?

Abban mész amiben ott is leszel és kész.

Esőkabát felesleges.

Két cipő felesleges.

Két napig elvagy ugyanabban a pólóban is.

Ha lehányod, max veszel újat valahol.

Túlgondolod.

2023. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Túrázunk, biciklizünk, sportolunk mindkét nap.

Nem vagyok meg izzadt pólóban

2023. máj. 21. 14:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

de nem érted hogy két hosszúnadrág, két rövidnadrág teljesen felesleges két napra? egy hosszú, abban mész, a táskádban van egy rövid is, ha meleg van, átveszed. ne mondd már hogy minden egyes nap másik nadrágot hordasz, ennyire ne legyél már autista...

nadrág, póló, pulcsi és kényelmes cipő, ebben utazol, két másik póló, alsónemű váltás, rövidnadrág és esőkabát, és meg is van mindened. pulcsid is van, abban mész, felesleges még egyet vinni. ismétlem, két napot lesz rajtad összesen, max. de ebben az időjárásban lehet egyet sem. a váltás cipő szintén felesleges.

2023. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg felesleges 2 pulcsit, váltó cipőt, meg 4 nadrágot vinni 2 napra.
2023. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A két pulcsit lehúznám. Ott a melegítő. Ha hosszú nadrágban utazok, akkor másik nem kell , ott a melegítő. Váltócipő helyett plusz két zokni, ha a cipőm elázna. Esőkabát helyett azt a vékony zsebkendőnyi fajtát vinném.

Smink helyett fényvédőt tennék.

2023. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Újraterveztem. Egy vékony leggings, amit nem bánok ha kiszakad (esélyes az egyik program alatt), 2 plusz póló, egy pulcsi (amiben megyek)

Ágynemű, törölköző, papucs…

Fényvédő nekem benne van az arcápolásban :)

2023. máj. 21. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Túránál 2 dolog:


1. Minden úgy legyen pakolva, hogy mindent elsőre ki tudj szedni.


2. Minden férjen el kis helyen.


3. Nem kell semmiből dupla vagy tripla, inkább egy többfunkciós cucc.


4. A súlyát ne érezd. Ha az elviselhető, de dúlya van kategória, az is jól lefáraszt x km után.


Na már most, egy bőröndöt nem tudsz normálisan vinni, plusz nem is tudod hirtelen kikabni ami kell. Ki kéne venni néhány dolgot.


1. Az esőkabát funkcionálhat pulcsiként is.


2. Annyi pólót vigyél, ami kell, ne háromszor annyit. Egy nap egy pólód legyen és dezodorozz folyamatosan.


3. Egy rövid, egy hosszúgatya elég, az egyik rajtad, a másik a táskában és a hosszúgatya legyen vékonyabb, ha a röviddel történne vmi (bepisilsz, beleülsz valamibe, stb), akkorne sülj bele.


4. 1 db cipő amit nem sajnálsz és amit papucs helyett is használsz, ha este kiszaladsz pl pisilni


5. Valami nagyon kevés helyet elfoglaló pizsama


6. Gyógyszerekből nem kell az ami nem alap gyógyszer, pl asztma vagy ilyenek. A tanár visz fájdalomcsillapítót, meg ilyeneket, ha mégsem, biztos lesz gyógyszertár.

2023. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy ne aggódj, mert saját tapasztalat is ilyen. Én is mindig fél lakást vinném és használom a bőrönd negyedét. :D
2023. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!