Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen jelei vannak, ha...

Milyen jelei vannak, ha tetszem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Egyetemi tanárról van szó. Fiatal, harmincas éveiben járó. Én 25 éves vagyok, tehát csak 8-10 év korkülönbségről van szó.


Arra lennék kíváncsi, hogy milyen jelei vannak, ha tetszem egy tanárnak, illetve milyen jelei vannak, ha csupán szimpátiáról van szó. A kettőt nehéz megkülönböztetnem. Nem hazudok, nekem nagyon tetszik.


Általában velem a következőképpen viselkedik:


- ha meglát mindig mosolyog (nem mosolygós típus)

- ha meglát (pl. a terem/folyosó másik végében vagyok), azonnal odajön valami random szöveggel (nem jellemző, hogy más hallgatókhoz odamegy)

- érdeklődő, pl. megkérdezi hogy vagyok, hogyan sikerült X vagy Y feladat, szülinapom van felköszönt, stb. (más hallgatókkal nem teszi)

- segítőkész, bármilyen szívességet kérhetek tőle (mondjuk más hallgatóknak is szívesen segít)

- közösségi oldalakon is aktívan figyel, lájkol


Sok más hasonló apróság van, ami hirtelen eszembe sem jut. Ezért nehéz megállapítanom, hogy csupán kedvességről van-e szó (lehet), vagy valami másról is... Ha ez számít, egész jó tanuló vagyok, tehát lehet, hogy tényleg csak egy "ügyes" hallgatót lát bennem. A másik dolog, hogy az egyetemen elég sok férfinek tetszem, kb. minden második pasinak, előfordult, hogy az adott egyetemen egy másik tanszékről megtetszettem egy férfi tanárnak. Nem tudom mennyire számít, mert "megdugni" biztos nem akarna, ahhoz eléggé visszafogott, erkölcsös lány vagyok, amit szerintem ő is észrevett.


Még mielőtt letámadnátok, hogy egyetemi tanárral nem kezdünk, kérlek, kíméljetek a gúnyos megjegyzésektől. Egyetem alatt nem kezdenék tanárral, viszont lassan végzős hallgató leszek...


2023. máj. 26. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el vagy szállva magadtól és tombolnak a hormonjaid, és minden normális emberi reakcióba bele akarsz látni olyat, ami nincs. Csupán normális emberi gesztus amit ez a tanárod tesz egy hallgatóval.
2023. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Meghúz
2023. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Kérdezz rá konkrétan. Ennyiből semmit nem lehet megállapítani részéről. Viszont nálad az önbizalomhiány nagyon látszik és az is, hogy apukáddal érdekes kapcsolatod lehetett gyerekként, nem volt érzelmileg támogató családod, csak az illemet, erkölcsöt mantrázták, és ezt valamiképpen azzal akarod kompenzálni, hogy mennyi férfi akar téged.
2023. máj. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!