Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van/volt olyan tanárotok,...

Van/volt olyan tanárotok, akivel annyira "jó" viszonyban vagytok h kaptatok tőle ajándékot esetleg szülinapra?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 18:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
nem
2023. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem és nem is tartanám normálisnak, ha egy tanár ajándékot adna egy diákjának a szülinapjára.
2023. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Én nem, de általánosban a tanítónénimnek volt egy csapat kedvenc gyereke (kb. 4-5 fő), akikkel nagyon feltűnően kivételezett, és ők kaptak tőle. Akkoriban még sajnos abszolút nem volt szokás megkérdőjelezni, amit a tanítónéni csinál, a szülők sem mertek szembeszállni egy pedagógussal, max otthon lehetett szidni. De ma tuti nagy botrány lenne abból, amiket az a tanítónéni csinált. 😃
2023. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Általános iskolában a tanárnénimet nagyon szerettem, ő is engem. Többször kaptam tőle ajándékot szülinapomra, illetve én is adtam neki.

Középsuliban meg együtt bratyiztuk a kocsmában a fiatalabb tanárokkal, ők meg szoktak hívni egy felesre, nem csak szülinapkor.

2023. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Akkor ez már túl a barátságon!
2023. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Az én szülinapom nyáron van, úgyhogy arra sose, de random ajándékot többször kaptam. A német tanárom utálta a macskákat én meg a mai napig odáig vagyok értük, évekig próbáltam megszerettetni vele őket, odáig jutottam, hogy lett kedvenc macskás reklámja. Tőle kaptam pl egy cicás tollat. Hozzá tartozik, hogy kitűnő voltam németből :D
2023. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
nem
2023. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem hinném, hogy ez egészséges tanár-diák viszony lenne. Max úgy tudnám elképzelni, hogy a tanárom az egyik rokonom vagy egy rokonomnak a haverja.
2023. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Ajándékot nem kaptam de felköszöntött.Az ajándék kicsit fura lenne.
2023. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PanniJup válasza:
53%
21/L Szerintem ha azt látod, hogy sok gondolatot tett az a ajándékba (pl. valami olyat ad, ami valahogyan kapcsolódik hozzád/ amiről volt beszédtéma) és mások felé nem ugyan úgy viszonyul, mint hozzád, akkor gondolhatsz bele többet is. Viszont nem kell azonnal romantikus konklúziókat levonni, én is tapasztalatból beszélek, különböző nemből vagyunk, de az én esetemben csak haveri szinten vagyunk.
2023. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!