Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi olyan vonzó egy tanár-diák...

Mi olyan vonzó egy tanár-diák viszonyban?

Figyelt kérdés

Mondjuk kezdjük ott, hogy felnőtt emberekről van szó, azaz egyetemen vagy esetleg szakközépben érettségi után...


Azt elismerem én is, hogy valamiért izgató ilyenbe belegondolni, de azok, akik a tettek mezejére is lépnek, azoknak hogy van bátorságuk az ilyenhez? Nem félnek attól, hogy a tanár visszaél a hatalmával vagy, hogy lebuknak és akkor óriási bajba kerülnek? Ennyire nagy úr nem lehet a vágy.


21/L



2018. nov. 14. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj már bele milyen lehet már egy számodra helyes, érett és értelmiségi férfival lenni. 😜
2018. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy csak a tanárok között vannak értelmiségiek :D
2018. nov. 14. 23:59
 3/6 nemaRendőrség ***** válasza:
92%

Oktatói oldalról, viszonylag fiatal vagyok, egyetemen tanítok.

Tanszéken sem ismeretlen jelenség, valakinek diákja volt az aktuális több éves barátnője. Nincs is megtiltva, nálunk annyi van, hogy szólni kell a főnöknek, illetve őt más vizsgáztatja, de egyébként hajrá.

Velem is előfordult már 1-2 alkalommal, hogy a diák egyértelműen többet érez, érzett irántam a kelleténél.

Az aktuálissal nem nagyon tudok mit kezdeni, mert ő nekem is tetszik, így habár nem akartam ilyet csinálni kapcsolat lesz valószínűleg belőlel.


Hogy mi lehet a vonzó bennünk? Szerintem hasonló mint a zenekarok tagjaiban. Ki merünk állni rengeteg ember elé, és beszélni, előadni mit is tudunk. Erre az emberek nagyrésze nem képes, felnéz az ilyenre.

Emellé társul, hogy a zenekar tagjaival ellentétben mi nagyobb eséllyel vagyunk értelmesek(hehe).

Plusz valamennyi hatalmunk is van főleg a diákkal szemben. Ez is imponáló egyes nőknek.

2018. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Az még nem jutott eszedbe, hogy esetleg szeretik egymást? Mert bizony vannak olyan párok, akik ezért vannak együtt, nem csak dugópajtik.
2018. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:
Yep, kapcsolat lett miután kapott jegyet
2018. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
h
2018. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!