Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár diák viszonyba belefér?

Tanár diák viszonyba belefér?

Figyelt kérdés
Vettem ajándékot az angol tanárom születésnapjára...és megszeretném majd puszilni és ölelni, csak félek, hogy rossz néven venni...De nagyon szeretem és állítólag engem is nagyon kedvel... Szóval ezigy elfogadott? Én 18 Lány vagyok tanár 40-45 körül lehet.

2017. nov. 12. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Csak nem szerelmes vagy belé,

ha nem akkor ebben az esetben nyugodtan dobhatsz 2 oldalra puszit neki és könnyedén átölelheted.

2017. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól még,hogy szeretem nem vagyok belé szerelmes.
2017. nov. 12. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges és indokolatlan az ölelés hozzá. Max a puszi.
2017. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam a női tanárjaimmal akikkel semmi dolgom nem volt. Csak te képzelsz be olyanokat hogy ez jelent valamit, és úgy tűnik szeretnéd is hogy félreértse.
2017. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A puszival semmi baj nincsen, azt valószínűleg magától fogja adni, de a helyedben inkább megkérdezném hogy megölelheted-e őt nehogy kínos legyen valakinek, mivel csak általánosban nézik el ha valamelyik diák megölel egy tanárt.

Én nagyon jó viszonyban vagyok a volt tanárommal, de anno én is inkább megkérdeztem hogy ne legyen ebből probléma.Ha ellenkező neműek vagytok akkor csak 2-3 másodperces ölelés lehet maximum.

2017. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm ...lányok vagyunk
2017. nov. 13. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne ölelgesd már a tanárt. főleg ha férfi. mit fognak gndolni mások, majd azzal jönnek, h rád mászott, és ő jön ki rosszul a dolgokból.
2017. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!