Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mire kaphattam órai munka ötöst?

Mire kaphattam órai munka ötöst?

Figyelt kérdés
Tegnap dupla óránk volt, és mivel már év vége van meg tulajdonképpen végeztünk a tananyaggal, nézni kezdtünk egy filmet. Nekem túl sci-fi és szürreális volt, nem igazán tudtam követni a cselekményt, ezért inkább olvastam végig. Könnyen meg lehetett mondani hogy nem telefonozok, egyrészt mert előttem volt a könyv a padon, másrészt mert pár méterre mellettem a pad tetején volt a telefonom. Pár órára rá meglepődve láttam a krétában, hogy kaptam egy órai munka ötöst. Nem igazán tudom hová tenni. Talán a tanárunk is abban a hitben élhet, hogy a fiatalok manapság már csak a kütyüjeiket nyomkodják, és megmelengette a szívét a látvány, hogy egy diák órákon át elmélyülten olvas? Vagy csak örült hogy feltaláltam magam a látványos unatkozás és elégedetlenkedés helyett? Azt nem hiszem hogy nem volt elég jegyem, mert elég sok van, és nem is állok rosszul, hogy létszükséglet lett volna az az ötös. Persze nagyon örülök neki, csak a motivációt nem értem.

2023. jún. 2. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy?
2023. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg kompenzáció?
2023. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
A tanár lusta volt dolgozatot íratni és javítani. Látta hogy kevés a jegyed ezért beírta egy kamu ötöst. Így jobb jegyre zárt le téged.
2023. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanár pont leszarta, hogy mit csinálsz, olvasol vagy telefont nyomkodsz.

Neki egy volt a lényeg legyél csendben, és ne zavarod azokat, akik meg nézni szeretnék nézni a filmet.

Amúgy miért nem kérdezed meg tőle? Nyilván ez egy ilyen “órai munka” 5 volt.

2023. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindenki kapott, mert vagy kevés jegyetek van és kéne még az evvege előtt, vagy kétes jegyre álltál és jobb jegyet akart adni, látta hogy nem zavartad az orat, és Valószínűleg normális gyerek vagy így kedves akart lenni.
2023. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!