Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok meg sajnáljátok az...

Tanárok meg sajnáljátok az úgymond hülye tanulót?

Figyelt kérdés
Például én annak tartom magam mert suliban ha nem vagy jó matekból akkor észre lehet venni a különbséget egy jó tanulóval szemben.
2023. jún. 6. 05:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. jún. 6. 15:37
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy tanárunk, aki azt csinálta, hogy minden órán feleltetett, de mondhattad azt, hogy nem tudod, és nem írta be az egyest rögtön, hanem kövi órán újra felelhet, de -1 jegy. Ez szerintem jó volt, mert egyszerre szorgalmazta azt, hogy rendszeresen tanuljunk, de ha kimaradt sem volt az, hogy hát, ez egyes, de soha többé nem kérdezi, szóval meg se tanulom utólag. Én ezt tanárként (már ha nem iratkozok ki/váltok szakot) mindenképp folytatnám.

Én se általánosban, se gimiben nem láttam sajnálatot. Általánosban inkább csak jobban szivatták a kevésbé ügyeseket, tisztelet a kevés kivételnek. Gimiben ebből a fajtából kevesebb volt, ott inkább segítőkészek voltak többségében. Azt annyira nem értékelték, ha valakinek fel volt ajánlva a segítség, de nem éltek vele.

2023. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xp ali ***** válasza:
Igen, de az nem sajnálat, hanem pedagógia. (Jó esetben)
ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!