Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Másnál is vérig voltak sértve...

Másnál is vérig voltak sértve ha nem ment el valami programra?

Figyelt kérdés
Kirándulás például, nem állt szándékomban azokkal a majmokkal sehová menni általános iskolában, aztán osztályfőnököm azt mondta hogy ne is menjek akkor kirándulni velük soha, nem is mentem igazából :D. Személy szerint soha nem érdekelt a közösség, pláne hogy kényszer közösség volt, egy két ember pedig nem akkora létszám hogy a többit is elviseltem volna.
2023. jún. 20. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
en gimiben huztam ki magam altalaban. Mind olyan fura ciki alak volt. De ok sem birtak engem...kolcsonos volt. Mivel a szuleim orvosok mindig szereztem igazolast hogy ne menjek el ilyen programokra :-D
2023. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban én se mentem velük soha, a legtöbbje seggarc volt, ki is lettem közösítve.
2023. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy éreztem magam mindig mellesleg mintha az egész osztály ellenem lenne, furcsán viselkedtek mint valami szekta.
2023. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
+1. Általánosban pl vérig sértődött az ofő azon, hogy szüleimmel nem mentünk el a közös (ofő, diákok, diákok szülei) sütögetésre jófopizni 🤷🏻‍♀️ Nekem konkrétan 1 barátom volt az osztályban, a többiekre nem voltam kíváncsi, a szüleimet meg méginkább hidegen hagyta az egész f*szság. Nem tudom miért kell iskolában is, meg munkahelyen is erőltetni ezt a "mi egy összetartó közösség vagyunk" "olyanok vagyunk mint egy család" szarságot, és még felháborodni ha valaki csak tanulni meg dolgozni akar bejárni.
2023. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gimimbe 10.-be mentem, ők már 9. óta és aztán minden évben szerveztek egy iskolában alvást a téli szünet előtt. Ekkora fas.zságot :D És akkor bent társasoztak meg mit tudom én mit csináltak. 10.-ben nem nagyon voltak barátaim, úgyhogy nem mentem, volt aki számonkérte hogy mégis miért és akkor valami kamut kitaláltam. Aztán 11.-ben mentem volna mert lettek barátaim de pont nagyon beteg lettem. 12.-ben meg igazából simán megmondtam hogy ezen a programon nem akarok részt venni mert nem tetszik, hülyeségnek tartom és nem mentem.


Munkahelyi közös programra is csak akkor megyek, ha akarok éppen. Volt, hogy megbeszélték, hogy mennek karácsonyi vásárba, én meg nem akartam, egyszerűen nem élveztem volna, ők forralt borozni akartak, én nem szeretem, csak megfagytam volna és inkább otthon akartam lenni a párommal. Mondtam, hogy nem megyek, mert xy programom van, persze rájöttek, hogy kamu és ketten ott előttem összenéztek és mosolyogtak, az egyik mutatta a kezével hogy csak kamuzok meg valamit suttogott is. Aztán ezek a hülyék megvártak engem, hogy HÁTHA mégis megyek, pedig direkt bújkáltam a wc-ben egy ideig, hogy ne együtt induljunk el, de nem sikerült a tervem, úgyhogy ahogy tudtam siettem a metróhoz. De olyan is volt, ahol egyszerűen egyikükkel sem jöttem ki és kérdezték megyek-e este a programra, mondom nem. Volt aki kérdezte, dehátmiértnem?!, mondtam, hogy szerintem nem kell megmagyaráznom.


Én csak akkor megyek bármi ilyenre, ha nekem tetsző program van. Ha nem tetszik, nem megyek, elég volt abból, hogy az első középsulimban elmentem kétszer is ilyen erdei bográcsozásra ahol pisilni sem lehetett max bokorba de az nekem nem megy.

2023. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!