Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktatok haragudni ha a...

Szoktatok haragudni ha a baràtaitok közül valaki nem jelez vissza egyértelműen programra vagy túl léptek rajta?

Figyelt kérdés
Pl.hivjatok valahova azt mondja jovo het de o nem jelentkezik.Vagy àtmenni a szomszéd vàrosba és olyan vàlaszt ad esetleg meg fàradt mostanàban,de azért tud màst tervezni.
2023. márc. 11. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy mindig így van de vannak ilyen időszakai pàr hétig és nem a fàradsàg az ok,mert megy mashova is amivel nincs is gond hanem a móddal van a gond amiket mond.Meg ha neki ugy jo akkor szol hetente negyszer is utana ket hetig se ha meg en kerem akkor jon a faradsag tema.
2023. márc. 11. 17:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Szokott nekem is ilyen időszakom lenni, egyszerűen visszahúzódok kicsit és csak oda megyek, ahova nagyon szükséges. Introvertált vagyok, szeretek egyedül lenni. Több barátnőm is van ennek ellenére, megértőek, ismernek már és elfogadtak ilyennek. Nem haragudtak meg még ezért soha, de én sem haragudnék meg.
2023. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
O is az,meg en is,de lehet maskent elem meg ezeket a dolgokat,mert olyankor inkabb megmondom oszinten hogy mi miatt nem jo
2023. márc. 11. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Haragudni nem (esetleg egy kicsi akkor, ha már többedik alkalommal játssza el ezt), de kicsit kellemetlenül érint.

Viszont az tényleg fontos, hogy mennyire sűrűn találkoztok, milyen a személyisége, mekkora az igénye a találkákra, miket szeret csinálni, mennyire szétszórt, mennyire kommunikatív, vagy introvertált-e.

2023. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!