Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért tellik el ilyen gyorsan...

Miért tellik el ilyen gyorsan a középiskolás időszak? 18/l

Figyelt kérdés
Olyan jó volt a 9. osztály. Életem legjobb éve volt esküszöm. Olyan gyorsan elteltek ezek az évek :( Mintha csak tegnap lett volna a beiratkozás. Most meg már a szalagavató , érettségi és ballagás előtt vagyunk pár hónappal.:/
2017. okt. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal az iskola utáni időszak még gyorsabban telik. A harmincas éveid közepén észre fogod venni, hogy az iskolás éveid mintha örökkévalóság lettek volna, az utána következő 10-15 meg egy pillanat alatt elmúlt.
2017. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én utáltam a középiskolát, mint a szart, nekem olyan volt mint egy örökévalóság.
2017. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezután még gyorsabban fog telni az idő.A gyerekkorom örökkévalóságnak tűnt,nagyon lassan telt az idő,aztán kb 16 éves koromtól kezdve felgyorsultak a dolgok.Most 29 vagyok,jó lenne párszor megállítani vagy lassítani az időt,ez nekem túl gyors így.Sajnos ez van,nincs mit tenni ez ellen
2017. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát én nem szerettem azt az időszakot nem érdekelt az a sok marhaság amit meg kellett tanulni nem volt sikeres a magánéletem nem volt soha pénzem semmire. Viszont amikor elkezdtem dolgozni azt szerettem viszonylag érdekes munkám volt, nem kellett cipelni azt a b zi nehéz táskát, nem kellett házit irni, hirtelen annyi pénzem volt hogy szinte bármit megvehettem, rendeződött a magánéletem, annyit buliztunk meg moziztunk minden szabadidőnkben hogy szinte belerokkantunk
2017. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó neked, én utáltam de nagyon. :D
2017. okt. 18. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!