Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is megtapasztalta ezeket?

Más is megtapasztalta ezeket?

Figyelt kérdés
Ezek egészen óvodától kezdődnek, van egy két kedvenc gyerek akinek tehetős vagy befolyásos szülei vannak és mindent elnéznek neki. Megverheti, megalázhatja de meg is nyomoríthatja a másikat nem éri semmi komoly retorzió, már ha éri. De ha valaki visszaüt neki akkor jajaj.. Szerintem ez a világon mindenhol így van, elég volt számomra 13 év a közoktatásban. A tanárok és diákok nagyrészét utáltam, volt egy két haver meg időszakonként egy szoros barátság, de nem sírom vissza. Felsőoktatásba már nem mentem, nem érdekelt.
2023. aug. 2. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
+Van még a kisebbség akikkel meg azért nem kezdenek valamit mert félnek a családtól a tanárok is.
2023. aug. 2. 17:48
 2/7 Metionin ***** válasza:
72%
Igen, általánosban és gimiben is megvoltak ezek a gyerekek.
2023. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mindenhol.
2023. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lett a kettes lepontozva? Mindig lepontoznak valakit aki rámutatt valami negatívumra a fiatalságból.
2023. aug. 2. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom, hogy ez anyagi helyzettől függene. Az biztos, hogy sokban függ a szüli mentalitástól is. Nálunk a legnagyobb prolik mentek be ajvékolni, hogy kizárt, hogy az ő szent kisfiúk rossz fát tett a tűzre.
2023. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en iskolamban is voltak ugyan a mindenki altal bekenhagyottak ( rendszervaltas elott, parttitkar, munkasor apuka es vagy ajandekok tanaroknak szuloktol), de emellett egyeni kivetelezes pofara is. Egyik tanarno a vagany szemtelen fiukat imadta, masik pont hogy a lanyokat. Igazsagtalanok voltak, de tobbszor szimpatia alapjan. Egy tanar velem is kivetelezett, mert neurotikus furcsa gyerek voltam, es valamiert birt.
2023. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én oviba gyűlöltem járni, mert volt két kislány, akiknek az apja orvos volt és állandóan őket kényeztette minden felnőtt. Volt olyan, hogy kiment az óvónő venni magának sütit és ennek a két kislánynak is hozott ebéd utánra, ezt nagyon rossz volt nézni a többieknek. Ha sírtak valamiért, ölbe vették őket meg babusgatták, a többieket meg nem. Egyszer azért álltam sarokban, mert a földön hagytam egy macit, amin sírni kezdett az egyik...


Általánosban nagyon jó osztályom volt szuper osztályfőnökökkel, de csak felsőben esett le, hogy az a meg a b osztály úgy van válogatva, hogy a miénkbe jár az átlag, a boltos, a takarítónő, az autószerelő gyereke, a másikba meg az ügyvédé, az orvosé meg a hivatali dolgozóké. Ez nem annyira volt rossz, mint oviban, de eléggé összeállt a kép.


Volt valami balhé hetedikben vagy nyolcadikban, amit a másik osztály csinált, de mindenképp rá akarták fogni az egyik osztálytársamra, és végül nem lett belőle semmi, csak az, hogy a ballagás előtt mondta a másik osztályból egy szülő, hogy hát nehogy már ez a fiú kapjon jutalomkönyvet, mikor "lehet", hogy ő is benne volt abban, amit a másik osztályból csináltak, akik persze kaptak könyvet...

2023. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!