Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi értelme van az évnyitónak?

Mi értelme van az évnyitónak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy legyen egy kerete az iskolának, legyen egy hivatalos megnyitó, de miért nem lehet ezt lezavarni mondjuk első nap, 10-15 perc alatt hangosbemondón.


Miért kell ezért külön bemenni és részt venni egy több órás évnyitón?


2023. aug. 31. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

11. És te felnőttként hova mész ünneplőbe (fehér blúz/ing, fekete nadrág/szoknya)?

Én azóta nem hordok ilyen ruhát mióta felnőttem!

Az üzleti megjelenés meg nagyon nem ilyen.

2023. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Sehol nincs többórás évnyitó. Az én sulimban. Reggel 8-tól fél kilencig lezavarják a műsort aztán meg három osztályfőnökin tankönyvezünk...


Ez az első tanítási nap.

2023. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmi.
2023. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk az első napon volt megtartva. Akkor meg mindenki azon rinyált, hogy az első nap tök feleslegesen van megtartva, mert úgyse tanulunk semmit :D
2023. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
Hát a több órás ünnepség nincs sehol dologgal azért vitatkoznék, bár tény, hogy majdnem 20 éve kezdtem az általánost. De nálunk bizony minden évnyitó és évzáró 2,5-3 órás volt (évnyitón pl minden évben volt osztály, aki műsort adott elő), sokszor a tornateremben, ahol hordták ki sorban az elájult gyerekeket. Ez a része katasztrófa volt, persze ilyen szempontból lényegtelen, hogy most első nap van-e vagy külön előtte.
2023. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk holnap már 7:30-kor kezdődik mert 9től szintfelmérőt iratnak angolból, hogy meghatározzák ki kerül erősebb és ki gyengébb csoportba🥺


Utána meg még 11 től 13:30-ig osztályfőnöki

2023. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

Nincs. Nem is mentem sose.

Iskola első hetén nem illik bemenni, mert nincs semmi. Néha 2 hétig sem, de olyankor bemész és elmész.

2023. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 perc az egész
2023. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!