Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az olyan emberek, akik ok...

Az olyan emberek, akik ok nélkül kezdenek el bántani vagy "csesztetni" egy másik embert, azokkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Sajnos az én osztályomban (gimis vagyok, 10.-es) is van 2 ilyen lány, és az egyik sokáig rám volt szállva, de már hálistennek nem csinálja.


Igazából nem tudtam ezt az egészet hova tenni, mert én az ég világon semmit sem ártottam neki, tehát fogalmam sem volt róla, hogy miért kezdett el rám szállni.


2023. szept. 1. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem mi a kérdés
2023. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... Túl magas ego keveredik empátia + intelligencia hiánnyal.
2023. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra mindig annyira elképesztő. Elég sok gyerekközösségre láttam rá egy időben, és annyira véletlenszerű, kik szállnak rá kikre.
2023. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1

Hát az, hogy az ilyenek mi okból kifolyólag szállnak rá egy teljesen ártatlan emberre, aki nem tehet semmiről.

2023. szept. 1. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem volt gyerekszobájuk
2023. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mentális betegek az ilyenek.
2023. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrációra tippelnék. Azaz, a csaj szerintem feszült, de lehet ő sem tudja, valójában mitől. Gondol egyet, beléd áll és levezeti rajtad. Élvezi, hogy kibuksz. Neked rosszabb, mint neki, ezáltal azt hiszi, az ő helyzete javult. Pedig nem. Ha pl. otthon megalázzák vagy elhanyagolják az semmivel se lesz jobb. Hosszú távon ő sem nyer azzal, hogy téged bánt.
2023. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Nem, fehér.

2023. szept. 1. 22:15
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Lehet, vagy csak szimplán önértékelési hiánya van, egyszerűen valamiben nem vagyok neki szimpatikus.

2023. szept. 1. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért irígy rád. Egyébként meg a kisebbségi komplexusukat kompenzálják ezzel. Nem kell tőlük félni, állj ki magadért. Más nem fog érted.
2023. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!