Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mért nem beszél hozzám ok nélkül?

Dávid19216 kérdése:

Mért nem beszél hozzám ok nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez 14 évesen kezdődött első pár tanítási nap ideje alatt sétáltam az iskola aulájában majd egy osztálytársam oda jött hozzám rá kérdezett valamire amire igenlő választ adtam lepacsizott velem én utána kezet ráztam vele amit én kezdeményeztem majd utána kis idővel barátkozni szerettem volna vele mert értelmesnek tűnt fel tettem egyszerű kérdéseket hol laksz hova jártál iskolába mindre egy szavas válaszokkal reagált kérdeztem hogy valami baj van esetleg mondta hogy nem de amikor másokkal beszélt természetes volt és beszéde normális nem utált nem is félt tőlem egyiknek se adta semmi jelét régebben minekivel ki jöttem megtaláltam a közös hangok de vele valami nem működött próbálgattam sokszor a legjobb formámat nyújtani de az idők folyamán amit vele töltöttem szép lassan el vesztettem az érzelmeim a gondolataim kezd ez az egész fel emészteni nagyon is talán az volt a probléma hogy meg próbáltam vele azonosulni én nem érzem így van kőzetetek bárki aki választ tudna adni hogy-hogy lehetnék újra önmagam?

2020. márc. 4. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baja, hogy nem használsz vesszôket, nem tagolod a mondataidat.
2020. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom megismert jobban hogy nem lehetsz vmi nepszerü
2020. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
előző válaszoló ez amit le írtam az első beszélgetésünk volt itt éreztem először hogy valami nincs rendben.Nagyon is kellene a segítség be látom végre.
2020. márc. 4. 18:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként még senkivel nem beszéltem előtte az osztályból és senki nem ismert csak egy volt osztálytársam akinek nem volt semmi problémája velem.Szóval nem volt ilyesmiről szó hogy ne lettem volna népszerű
2020. márc. 4. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia azóta fejlemény?
2021. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!