Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Első nap az egyetemen. Miként...

Első nap az egyetemen. Miként próbáljak jó benyomást kelteni?

Figyelt kérdés

Ma lesz az első, igaz csak tájékoztató nap. Albis vagyok (nincsenek kolis társaim, a lakótársam egy másik suliba jár), gólyatáborban nem voltam, és facen sem vettem még fel a kapcsolatot szaktársakkal. Nem ismerek senkit, 100km-re vagyok otthontól. Miként kezdjek neki az ismerkedésnek? Vagy így első nap ne lerohanjam le a többieket? Sajnos nem vagyok jó ismerkedő, inkább introvertált vagyok, de azért szeretnèk jóban lenni a többiekkel.

20/L


2023. szept. 5. 06:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár százan ott lesztek, esélytelen hogy bárki is felfigyeljen rád, hacsak nem vagy nagyon extrém kinézetű. Várd meg míg megvannak a csoport bontások 10-15 ember között egyszerűbb.
2023. szept. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most még csak a regisztrációs hét van, ilyenkor még csak futólag látod a leendő csoporttársaid, túl sok mindent nem tudsz tenni. Mosolyogjál szépen és nézzél ki értelmesen a fejedből.
2023. szept. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy, engem kicsaptak.
2023. szept. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmi különöset, viselkedj úgy, ahogy szoktál. Minél görcsösebben próbálsz jó benyomást kelteni, annál rosszabbat fogsz. Tapasztalat.
2023. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én jövőhéten kezdek, és nagyon félek, hogy nem lesznek barátaim, ráadásul minden órán másokkal leszek együtt :((
2023. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kész vagyok. Konkrétan nem volt semmi interakcióm senkivel, egy nagy előadóterenben voltunk 100-an kb.
2023. szept. 5. 12:36
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 a tanítás nekem is akkor kezdődik. Én is eléggé félek. Te hova jársz?
2023. szept. 5. 12:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne az első naptól várd a baráti-haveri kapcsolatok kialakulását. Legkésőbb a csoport-foglalkozásoknál el fog indulni az ismerkedés, haverkodás. Amúgy miért nem próbálsz te kezdeményezni?
2023. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
#8 Erre nem fogsz választ kapni. Az ilyenek, mint a kérdező tünnek el, ha valaki kezdeményez nekik.
2023. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen a legkisebb probléma a barátkozás. Mit csinálsz majd vizsgán. Az azért sokkal stresszesebb.
2023. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!