Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hogy próbáljátok...

Egyetemen hogy próbáljátok leküzdeni a stresszt?

Figyelt kérdés
Utolsó éves egyetemista vagyok és a vizsgaidőszak közeledtével rengeteg stressz ér és sajnos egyre jobban érzem, hogy ez már nem az egészséges stressz közé tartozik, merti már az egészségi állapotomra is kihat (fogyások, rossz közérzet stb). Mindent túl komolyan veszek, és most értem arra a pontra, hogy kicsit kilátástalannak látom a helyzetem. Utolsó előtti félévben is 10 vizsgám lesz. Tudom, hogy sokan vagyunk ilyen helyzetben ezért szeretném tudni, hogy Ti hogy próbáljátok kizárni az életetekből a stresszt?

2019. nov. 18. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Halál nyugodtan beletörődsz, hogy vagy meglesz, vagy nem. Ha nem akkor majd jövőre, és akkor legalább kevés vizsgád lesz.
2019. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!