Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanár felemeli a hangját,...

Ha a tanár felemeli a hangját, vagy hangosan kiabál hozzám, akkor megmondhatom neki a frankót, hogy " NE ÜVÖLTSÉL, METT NEM VAGYOK SÜKET!"? nekem is van jogom a normális élethez! Ez nem a katonaság!

Figyelt kérdés
2023. szept. 27. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

(JAVITÁS): Mennyire van kényszerhelyzetben a tanár, miért üvölt?


Mindenesetre az tud igazán hatékony lenni, ha az ő pozíciójából, szempontjából nézve is meg tudod fogalmazni, ha esetleg valamit rosszul tesz.

2023. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező. Én utálom az ilyen tanárokat. Legszívesebben szétrugdosnám a fejüket.


Gondoltam már rá, hogy szögesboxert viszek.


ne hagyd magad. le van szarva, hogy mit jogosítottak fel nekik. Ha piszkál a tanár, nem szabad hagyni magad.

2023. szept. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozz valami rocker bandához. Vagy punkhoz.


Iszol egy kis töményet, az ad bátorságot.


Aztán megmondod neki, hogy most lejátszuk, csicskatanár.

2023. szept. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
De ezt csak tanárral csinálhatod meg.
2023. szept. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Ők a csicskák, őket kell bántani.


Akik jófejek, lazák, szeretik az alkoholt, vagy engedik, hogy igyál, azok jófejek, azok haverok. Azokat nem szabad bántani. Azokkal együtt kell röhögni a csicskákon.

2023. szept. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%
Tanuld meg, hogy vsnnak emberek, akik mások fölé helyezik magukat. Aki kiabál a másikkal, az gyenge, egy erős ember nem fog ordibálni denkivel. Ez hasonló pl a kutyáknál is, a pici kutyák félősek lehetnek, és marha hangosan, ijesztően ugatnak, fogaikat villogtatva, kompenzálják, hogy valójában kicsinek érzik magukat. Az erős kutya ilyenkor csak nézi az őrá vicsorgó félős pici kutyát, és tök békés vele. Szerintem ha ordít veled valaki, nézz rá közömbösen, nyugodtan, nem kell reagálni. Ha tanár ordibál, hogy csinálj meg valamit, akkor kezd el megcsinálni, amit ordítva kér. Esetleg mondd neki nyugodtan, rendben tanárnő. Elég baj az neki, hogy ideges, türelmetlen, téged meg miért érdekel ez? Hadd ordítson, néha még szánni való is, inkább sajnáld őt. Ha te erős vagy, lepereg mások idegállapota rólaf!
2023. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

Azt hiszem én egyáltalán nem üvöltenék veled.

Vagy te mennél a suliból vagy én.

Te megszívod mert szólnék a másik suliba, hogy problémás kölök vagy.

Engem pedig bárhova másik suliba felvennének, mert a sok hülyegyerek és a mai globál aktuálpolitika miatt alig van már értelmes tanár.

2023. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
5%
17 akkor nem vennének fel ha olyan bosszúszomjas azok utána amit tettél hogy utána utcán elkap és úgy megver hogy ott maradsz
2023. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
#18 Mondom én, tényleg sok a hülyegyerek. Ezért menjen tanárnak aki.... akar. Aki pedig sötét marad mert sz. rik a sulira az sötét lesz
2023. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
5%

17/19

Ez igaz. Ha egy tanár rágalmaz egy gyereket, üiközben ő a ludas, sajnos neki hisznek, mert tanárok de gondolkodni nem tudnak, nem akarnak. Össze zárnak, mindig a tanárnak van igaza, ha a gyerek pamadzkodik, kiutálják. Lehet, hogy unintelligensek sokan? Tanárokról azt hinnénk, legalább gondolkofni képes. Ugye????????

2023. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!