Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Éreztek úgy néha gimis évek...

Éreztek úgy néha gimis évek után mintha megállt volna az idő számotokra ?

Figyelt kérdés
Mondjuk eltelt már 6 év volt osztálytársak már meg házasodtak vagy gyereket nevelnek te még mindig egy helyben állsz mert nem találtad meg az igazit ?
2023. okt. 5. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsére nem olyan környezetben nőttem fel, ahol az lenne a normális, hogy a 24 éveseknek már gyerekük van, úgyhogy nem.
2023. okt. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem
2023. okt. 5. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Volt osztálytársam akiknek 19-24 évesen már gyereke volt, de én abszolút nem vágytam ilyenre.

Az időt meg inkább felgyorsultnak érzem.

2023. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem ilyen nekem is volt.
2023. okt. 5. 07:24
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Majd késő rájössz higy nincs jelentősége annak higy 24, 26, vagy 30 évesen találsz rá. De sokan még akkor se. Lehet hogy meghazasodsz meg nem biztos hogy az igazival lesz. Az is lehet higy rátalálsz az igazira de szétmentek 2 év múlva, és újabb éveket kell várnod hogy beleszeress valakibe. Ez nem verseny. Ugy csináld ahogy neked jó. Lehet hogy a volt osztajtarsaid is megbanjak hogy hamar családot alapítottak, vagy mire te megházasodsz ők már elváltak lesznek.
2023. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz.
2023. okt. 5. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Több mint 15 éve érettségiztem és fogalmam sincs kinek, hány gyereke van. A legjobb haverjaimon kívül. Sajnos közöttük olyan is van, aki konkrétan bekattant. Az hogy rajta segíteni tudjunk, mindig is fontosabb lesz, mint azt méricskélni hogy kinek mije van :/
2023. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!