Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szàmotokra mit jelent az ha...

Szàmotokra mit jelent az ha hàtba szúr egy baràt? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 9. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználja az jószívűségem.

Kihasználja a bizalmam.

Lehúz anyagilag.

Ez a 3 mind egyszerre megvolt és nem csak 1 ember tette.

2023. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A joszivuseg kihasznalasa ismeros,neki sose volt fel oraja mikor nekem kellett,de ha neki kellett 4* is talalkozhattunk egy heten,stb.
2023. aug. 9. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor párkapcsolata lett, onnantól kezdve tojt rám. Cinikus lett, beképzelt és akkor is a párját védte,amikor az szinte a padlót is feltörölte vele.

Ha lelkileg gondja volt,akkor megtalált, de amúgy :(

Olyan szintű barátság volt előtte, mint a testvérek.Tényleg jóban,rosszban együtt voltunk. És nem lehet mindig azzal védekezni,kibújni,hogy ez egy párkapcsolat esetén természetes velejáró.

Nekem amikor kapcsolatom volt,sem a barátom,sem a családom,de még más barátomat sem hanyagoltam el.

Elmondhatom "büszkén", hogy elveszítettem azt, aki nekem sokat jelentett.Agyrágó bogárka, a párja, megtette a hatását.

2023. aug. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szúr hátba, azután a barátságnak vége.
2023. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, valamilyen szinten velejáró, hogy eltávolodtok. Már csak azért is, mert bizonyos időt a párodra is kell szentelned, nem mindig a barátodat választani, mint azelőtt, amikor még szabad voltál. De teljes mértékben egyetértek veled, hogy attól még teljesen leszrni a barátodat, meg bunkónak lenni vele, abszolút tűrhetetlen. Sajnálom, ami veled történt, főleg, hogy ilyen jó barátságod ment tönkre, ilyen csúnyán. :(


Hogy a kérdésre is válaszoljak, az én példám is egy barát/pár konfliktusra épül.


Ex barátnőm ismertetett össze az exemmel. Amikor mondtam, hogy összejövünk végül is, utána elkezdett fura dolgokat mesélni az exemről, voltak benne meredek vádaskodások is zaklatásról stb. Szóval finoman puhatolózni kezdtem az exemnél, hogy bizonyos eseményekre hogyan emlékszik vissza - nem kérdeztem rá nyíltan a vádakra először, hogy ne hazudjon. Amikor elmondott mindent, amit tudni akartam, mondtam neki, hogy a barátnőm miket mesélt róla, és teljesen lesokkolta. Viszont még ezelőtt is voltak olyan húzásai barátnőmnek, hogy egy másik barátomnak hazudott azért, hogy csak az ő barátja maradjak... olyan dolgokat mondott rólam, hogy megundorodjon tőlem a másik barátom... Így az én bizalmam teljes mértékben az exemnél volt ebben az ügyben. Az egészből az sült ki, hogy nem tudtuk eldönteni, a barátnőm melyikünkre is féltékeny, mert mintha nem akarta volna, hogy együtt maradjunk.


Számomra ez elég volt, hogy ne akarjak tovább barátkozni, és azóta nem is nagyon tartom vele a kapcsolatot. Szóval az én válaszom: ha a barátom a szemembe hazudik, és próbálja szabotálni a kapcsolatomat, mindegy, mi az indoka rá, egyszerűen gerinctelen. Elárulva érzem magam, viszont rögtön tovább is lépek, nincs szükségem kétszínűségre az életemben. Nincs értelme igazán esélyeket osztogatni, egyszer eljátssza valaki a bizalmamat, akkor annyi.


(Csak a biztonság kedvéért: az exem nem azért lett az exem, mert igazak voltak a vádak. XD)

2023. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!