Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem beszélnek velem az...

Miért nem beszélnek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Szeptemberben új iskolába mentem és azt hittem jobb lesz, mint az ezelőtti(ek)ben volt. Hát tévedtem… Az osztályban egy olyan lány van akivel néha beszélek, de amúgy senkivel. Persze próbáltam nyitni feléjük, megpróbálni beszélni velük, de akkor is levegőnek néztek. Nem tudom mi lehet a baj velem, általánosban is majdnem mindig ez volt. Minden iskolába, ahova eddig jártam unalmasnak tartottak az osztálytársaim, nem voltam nekik szimpatikus. Nem vagyok egy extrovertált típus, de az iskolán kívűl amúgy szinte mindenkivel jól kijövök, el tudok beszélgetni, de ott valahogyan nem megy.
2023. okt. 5. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
szard le őket. hozzám se szólt senki 13 évig míg suliba jártam
2023. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új embernek mindig nehéz a beilleszkedés, adj időt nekik.
2023. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán zárkózottabb vagy, esetleg azt gondolják rólad, hogy megközelíthetetlen vagy. Ha nem vagy egy nyitott személyiség, azt hihetik rólad, hogy unalmas vagy, mivel nem mutatkozik meg a személyiséged olyan hamar és nyiltan mint másoknak. Ha ezen változtatni szeretnél, próbálj meg nyitni valaki felé, ha olyan személyiség vagy, ahogy leírtad, kevés esélyt látok arra, hogy senki se kedvejlen vagy legalább beszélgessen veled.

Ahogy írtad, ha nem változott semmi egyik iskoládban sem, akkor magadon kell változtass, ha be akarsz illeszkedni.

2023. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!