Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az új osztálytársaim....

Utálom az új osztálytársaim. Nincs senkivel beszélnem iskolában?

Figyelt kérdés
Idén lettem kilencedikes, egy viszonylag jó iskolába kerültem, viszont egyik osztálytársamat se bírom. Nincs egy olyan se, akivel meg lenne a közös hang, lehet vele beszélgetni, mivel az osztály fele a pávákkal lóg, azok közül az egyik a levegőbe rugdossa, meg ütögeti a másikat aki nem szimpi neki (ki hitte volna), a másik része pedig "droid". Emiatt szinte nincs kedvem felkelni reggel, és iskolába menni, ráadásul a suli sem olyan, mint ahogy elképzeltem.

2015. nov. 17. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és félre értés ne essék, nem vagyok zárkózott, mivel vannak iskolán kívül barátaim, és normális vagyok.
2015. nov. 17. 21:00
 2/4 anonim válasza:
Hova jársz? Én is nagyon féltem ettől amikor új suliba mentem, sztem szólj a szüleidnek higy nem tetszik a suli stb. és át szeretnél menni egy másikba. Tudtom szerint év közben is lehet ilyet. Ha teheted olyan helyre menj ahol egy osztályba kerülnél pl. egy régi barátoddal az előző sulidból.
2015. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, és az a baj, hogy sajnos nem hajlandóak átíratni. Azt mondják, hogy próbáljak meg barátkozni, meg, hogy más iskola se jobb. De sajnos erre Októberbe jöttem rá. Már nem nagyon van esélyem arra, hogy átirassanak, pedig szívesen elmennék.
2015. nov. 17. 21:35
 4/4 anonim válasza:
Én is most lettem kilencedikes, és nagyon megbántam, hogy ebbe a suliba jöttem. Senkivel nem találom a közös hangot, a lányok nagyon éretlenek még, és túl csendesek hozzám képest. A fiúk nagyon elvannak magukba. Nekem is vannak barátaim sulin kívül. Én kijárom ezt az évet, mert már nem vesznek át, de utána elmegyek innen, az biztos! Nem akarom elrontani a gimis éveimet. Egyik barátnőmmel is ez van. Ez egy nagyon szar és igazságtalan helyzet...de neked is ezt tudom mondani. Már első héten is így éreztem, de hülye voltam és vártam, hátha jobb lesz...semmi sem változott. Akkor kellett volna már átvetetnem magam, de már mindegy.
2015. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!