Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Karácsonyra tanárotoknak...

Karácsonyra tanárotoknak (nőnek) milyen ajándékkal kedveskednétek? Mit vennétek neki amit úgy gondoltok hogy örülne is neki?

Figyelt kérdés

És önök tanárok válaszát is várom, hogy milyen ajándékot kaptak aminek örültek?

Kérlek írjátok h milyen neműek vagytok. Köszi!


És kizárólag komoly/normális válaszokat várok.



#ajándék #tanárnő #kedvectanárnő
2023. okt. 21. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene egy tanárnak bármit is adni, hiszen nem tudja viszonozni, és ezért egykori (férfi) tanárként sem örültem soha annak, ha ajándékot kapok.
2023. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyennel. Karácsonykor az ember a családjának, esetleg nagyon közeli barátainak ad ajándékot, nem a tanárának.
2023. okt. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi sosem vettünk, nem családtag. Ellenben nõnapra, névnapra mindig kapott vagy bombont, vagy virágot.
2023. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs fizetése, hogy én kedveskedjek neki?
2023. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
4 neked más nem kedveskedik önmagadon kívül?
2023. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Többcélúan felhasználható csúcsdíszt a karácsonyfára (is).
2023. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tollat. Nem túl személyes (még a névvel gravírozott sem), ellenben hasznos.
2023. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne "tanárnak" ajándékozz, hanem embernek. Úgy értem ne a munkáját vedd figyelembe a döntésnél, hanem hogy ő maga minek örülne. Nálunk van egy színház-mániás tanárnő, neki nyilván azt adnék. Egy másikról olyan érzésem van, hogy szeret teázni, és mivel angoltanár, valami angol teaválogatást adnék, illetve mivel nem egy szigorú tanár, simán elbeszélgetek vele személyesebb dolgokról is, ezért valami házi készítésű sütit adnék mellé (mézeskalács pont jó lenne).

Egy harmadik nagyon egyedi személyiségű tanárunk imádja a rózsaszínt, illetve több unikornisos dolga is van, neki valami ilyesmit keresnék, pl aranyos toll, naptár stb.

Egyébként a mézeskalács-tea szerintem jó "semlegesebb" ajándéknak is, szóval ezt ajánlom, akármilyen is a tanárod.

2023. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!