Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel kedveskednétek Neki?

Mivel kedveskednétek Neki?

Figyelt kérdés
A közelünkben lakik egy idős néni. Elég rossz körülmények között él a fiával,aki elég csúnyán bánik vele. Pár hete nagyon csúnyán összetörte magát, tele volt foltokkal az arca. Akkor az utcán leszólítottam, mondta,nincs cipője se,itt a tél,megint elesik a járókerettel. Vittem neki egy cipőt,akkor nagyon örült, mondta harisnyája és bugyija sincsen ép. A közeli kínaiba vettem Neki és beakasztottam a kerítésére. Ma ismét találkoztunk, és könnyek közt köszönte,és azt mondta,ez az ő karácsonyi ajándéka. Arra gondoltam adnék Neki valamit, de nem tudom mit kellene. Olyat szeretnék, ami Neki kicsit "luxus". Persze ami szükséges, fehérnemű,zokni mellè. Szerintem az ilyen idős nénik nem szeretik a bonbonokat ilyesmiket már... legalábbis az én nagymamám nem szerette,csak a cukrot. Mivel nem nagyon jön ki,szerintem már addig nem találkozunk. Mivel kedveskednétek Neki?
2018. dec. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelek meg... annyira jó ilyet olvasni... Szerintem esetleg fazekat,konyhai dolgot amit úgy mindennap használ. Inkább használati tárgyat amire úgy gondolod hogy azért nagy hasznát veszi, de ha nem jön eszedbe semmi akkor a legapróbb dolog is bőven elég. :)
2018. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

most kapnál egy simit ezért..csodás vagy.


ha esetleg tudod a lábméretét akkor valami csizma, turiból egy kabát

ha fával fűt akkor az lehet jó..

egy kisebb tábla szalonna vagy krumli-hagyma..


ezek is luxuscikkek valakinek..de neked nem kell elmesélni..

2018. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos nincs jobb ötletem, mint azoknak akik elöttem írtak, viszont nem tudom szó nélkül hagyni a kis történetet.


Megmelengetted a kis szívem és egy apró remény magvacskát kezdtél benne táplálni.

Könny szökött a szemembe az írottakat olvasva, s a kis remény magvacska kikelt.

Egy apró csíráját mutatja, hogy az emberiség nem teljesen érett a pusztulásra.


Nagyon sok sikert kívánok neked a továbbiakban, hisz egy ilyen embernwk mint te, nem lehhet mást kívánni.

2018. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szalonnára én is gondoltam, esetleg szalámit,ilyen tartósabb dolgot. De azt se szeretném,ha a fia enné meg esetleg előle. A fazék is jó ötlet,Mamám is mindig ilyesmit kért,ebből próbálok kiindulni. Aranyosak vagytok,jól esnek a kedves szavak. Sajnos kevesen törődnek az idősekkel. Ha adakozásról van szó inkább a gyerekekre gondolnak az emberek (persze ez is jó:) ),de az öregek is ugyanolyan magatehetetlenek sokszor.
2018. dec. 11. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolkodsz. Én afelé hajolnék hogy inkább használati eszközt vegyél aminek nagy hasznát veszi vagy eseleg előnyére válik mivel azt tudja használni többször is persze mellé vehetsz még kisebb dolgokat is. Fogja értékelni mindegy egyébként is hogy mit veszel de legalább olyat ami hasznos. Én ha ilyen helyzetben lennék tuti valami konyhai dolgot vennék neki.:)
2018. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak fazék lesz ebből.😀 köszi a tippeket. Csodásak vagytok :* ❤
2018. dec. 11. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!