Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lassan ballagok a suliból és...

Lassan ballagok a suliból és van "kedvenc" tanárom. Ti akiknek volt ilyen tanára, hogy nagyon szerettétek elnondtátok neki?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki félreérti egyforma neműek vagyunk. Nem valami szerelmi viszonyról van szó.



Úgy gondoltam, hogy

ballagáskor elmondom neki személyenem hogy ő volt vagyis még mindig ő a kedvencem és hogy miért. Mondjuk azt tudja hogy nekem ő a kedvenc, de ezt nem tőlem hallotta. Bár igazából a suliban mindenki tudja legyen az tanár vagy diák.

Szóval arra gondoltam még, hogy esetleg leírnám neki hogy hogyan éreztem magam az óráin és hogy miért lett a kedvencem.



2023. okt. 22. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi banketten, amikor már túl vagytok minden vizsgán, csak akkor mondd el neki, vagy akkor add át egy szép könyv kíséretében.

Előtte, amikor még létezik az iskola-tanár-diák függő viszony, semmiképpen!

Ugyanis addig ízléstelen.

2023. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt mondtam el, hogy ő a kedvenc, ezt gyermetegnek gondolom.

De megköszöntem a rengeteg segítséget, jó tanácsot, támogatást, amit az évek alatt kaptam. Egyetem alatt még sokszor visszajártam hozzá beszélgetni. Később ez persze természetes módon sikkadt el, de a mai napig jó szívvel gondolok rá.

2023. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
En inkabb orultem neki hogy megszabadultam az osszes kocsog tanartol, utaltam mindegyiket
2023. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szted ez ilyen nagy ügy, h ezen agyalsz, akkor ez nem sima tanár-diák viszony részedről. Én megmondtam év közben is, ha valamelyik tanárt nagyon csíptem. Nincs ebből semmi.
2023. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Hidd el h sima viszony. Csak azért gondolkozom ezen annyit hogy mit reagál rá. Azért az nem mindegy.
2023. okt. 22. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az ifőm volt a kedvenc tanárom( lány vagyok, egyneműek vagyunk), és tényleg nagyon kedveltem. Év végén kitalálta az osztály,hogy mindenki ír neki egy rövidke kis üzenetet,amiben megköszöni a 4 éves munkáját, segítségét,támogatását,és ezeket utána beletettük egy szép kis üvegbe. Én leírtam neki,hogy köszönök mindent,és hogy ő a kedvenc tanárom. Ez amugy előtte nem volt konkrétan kimondva,de tudta ő is:)

Ha találkozunk,mindig beszélünk,hogy mi újság,ki hogy van,ill húgomnak ő lett az új osztályfőnöke:)


Úgyhogy szerintem nyugodtan mondd el majd neki ballagáskor.

2023. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Minek kell megköszönni a munkájukat? Nem szivességből dolgoznak, hanem fizetést kapnak érte
2023. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Még ha esetleg negatív is lenne, amit erősen kétlek, mit számít a reakciója?Miért nem mindegy? Elballagsz, valszeg hátralévő életedben max osztálytalálkozókon fogod látni 10 évente.
2023. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, én sosem adtam tudtára egy tanárnak sem hogyha kedveltem. Normális, tisztelettudó hangnemben beszéltem minden tanárral és csak én tudtam, hogy kiket kedvelek.

Ne haragudj kérdező, ha mogorva vagyok ezzel, de ez olyan nyalis...

Diákkoromban mindig is talpnyalónak néztem az ilyen tanulókat.

nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!