Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen szívhez szóló ajándékot...

Milyen szívhez szóló ajándékot adhatnék egy tanárnak? Egyforma neműek vagyunk,(nők) kicsit közelebbi mondhatni baráti viszonyban vagyunk.

Figyelt kérdés

Idén leszek végzős, éa olyan ajándékot szeretnék adni neki, aminek biztosan örülne és esetleg évek múltával is megtartaná. Tudtok mondani valami klassz dolgot?

Tudom, hogy még messze van a ballagás...



2023. szept. 3. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szar vagyok ajándékozásban, de akire azt mondom hogy a barátom annak tudom mit adnék. Itt is ez a helyzet, te tudod mit szeret, minrk örülne, nem random netes emberek fogják megmondai (vagyis lehet megmondják, de értelme nem lesz mert nem ismerinsenki a tanárodat)
2023. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Én írnék neki kis cetlikre motivációs idézeteket, és bele raknám egy befőttes üvegben. Ha rossz kedve van, akkor ki nyit egyet és kész.
2023. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2, ez jó ötlet köszi
2023. szept. 3. 09:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!