Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nincsen távoktatási opció?

Miért nincsen távoktatási opció?

Figyelt kérdés

Én annyira utálok iskolába járni.

Nem a tanárok miatt, nem is tanulás miatt, az átlagom is 4-es.Hanem, az utazgatás, elkészülés miatt.Rengeteg idő elmegy vele.


Anyukám meg apukám is többnyire home officból dolgozik, heti 1x ha bejárnak.Anyu gyakran fürdőköntösben ül a laptopja előtt, apu meg viszi neki a reggelit, pizsiben.Én akkorra már otthon sem vagyok.


Engem teljesen lefáraszt,hogy korán kell kelni, elkészülni,sminkelni...stb



Jó lenne, ha lenne hetente 2-3 nap távoktatás.

Annyira ósdi,maradi, középkori dolog ez a teljes jelenléti oktatás.


2023. nov. 4. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez legyen életed legnagyobb problémája, kislány. Ne legyél ennyire lusta felemelni a nagy seggedet és elvonszolni az iskoláig.


A távoktatásnak csak hátrányai vannak.

2023. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád és apukád is amikor ennyi idős volt, mint te akkor hidd el, hogy ők is felkeltek korán, sőt még korábban mint te és elmentek iskolába, hogy aztán fürdőköntösben ülhessen laptoppal a kezében és így keresse a pénzt.
2023. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert az csak kényszermegoldás. Az oktatás szempontjából minden téren kevésbé hatékony a távoktatás.
2023. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De van, pl. számtalan egyetemi képzésen.

Egyébként meg kisiskolásokat nem lehet távolról normálisan tanítani. Sajnos ez ilyen.

2023. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert akkor a "valakik" (főnökök, seggny@ló, tingli-tangli, mindent túlélő sz@ralakok) 90 %-ára nem lenne szükség a munkahelyeken.
2023. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Iratkozz estire.
nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne tanulj.
nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj inkább dolgozni. A diploma meg ezek, csak azoknak kellenek, akik valami tudományos cuccot akarnak dolgozni.
nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem éri meg tanulni, inkább dolgozz, vagy igyál a haverokkal.
nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Együtt tudok érezni veled. Mióta anyám irodai munkát dolgozik, reggel tudunk együtt menni, és kirak a megállóban. De előző években míg ez nem így volt, kelhettem fel 5-kor, aztán gyalogolhattam ki a 25 percre lévő megallóba, aztán a pályaudvarról a szintén 25 percre lévő suliba, és mire beértem, vagy halálra fagytam, vagy gusztustalanul szétizzadtam magam. Legjobb ez a téli időszámítás, mert hiába végzek negyed négykor, mire hazaérek, már sötét van (reggel mikor megyek szintén sötét van), jóformán nézegethetem a napfényt a tanterem ablakából :') Valószínűleg azért van ez így, mert nemes egyszerűséggel ebbe a rendszerbe szoktunk bele, a technológia, ami lehetővé teszi a távoktatást pedig nagyon új még. A magyar oktatásba minden újítás kínkeservesen és egy haldokló éticsiga sebességével szivárog be. Ráadásul egy egyébként is az összeomlás szélén lévő rendszerről beszélünk. Szerintem ha az oktatashoz komolyan hozzányúlnának, a távoktatás nagyon a lista alján lenne, mert egyszerűen sokkal nagyobb problémák is vannak.
nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!