Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből érzitek ha csak opció...

Miből érzitek ha csak opció vagytok a màsik fél szàmàra?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert mi lehetsz még egy ismerkedésnél? Vagy opció vagy nem opció...
2023. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baratsagnal gondoltam
2023. aug. 19. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek az osztálytársaim számomra. Iskolaidőben minden nap beszélünk, együtt "lógunk" szünetekben, egymástól kérünk házit... Kívülről akár egy jó barátságnak is tűnhet. Viszont mikor nincs iskola, egyikünk sem keresi a másikat. Ha ez mindkét fél számára jó így, akkor szerintem nincs is ezzel gond. Viszont ha te igényelnéd valaki társaságát, aki talál nálad "szebbet s jobbat", akkor kellemetlen lehet.

De hogy miből érezni ezt? Neked sokkal nagyobb szükséged van a társaságára, mint neki a tiédre. Ha te nem érsz rá találkozni, ő fog találni mást. Hamarabb lemondja a veled való alkalmakat. Esetleg, mikor veled van, állandóan hangoztatja, hogy X és Y meg Z ilyen meg olyan, és hú milyen klassz buliba voltunk, és megyünk együtt mittomén Balatonra és...

Ennyi jutott eszembe most hirtelen

2023. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen hamarabb lemondja velem az alkalmat ha mashoz van kedve.Kifogasokat keres,hazudik,felrevezet.Azt mondja egyedul megy valahova elore hangoztatja es nem igy van.Jobban akkor talalkozunk ha neki van kedve.
2023. aug. 19. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

14:45 vagyok.

Sajnálom, hogy így van, esetleg próbáld elmondani neki, hogy neked ez milyen érzés és próbáljátok megbeszélni.

2023. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom van- e értelme...multkor kerdeztem megbeszelhetnenk? Azt mondta ha a pszichofizikai allapota olyan lesz.Beteg meg tortent is valami...de...nem tudok hinni neki.Egy tarsassaggal tudott talalkozni to parton meg kepeket rakott fel,mashova is elment.Meg ha annyira beteg lenne nem tudott volna elmenni a hetvegen a nemetorszagi kirandulasra.Inkabb engem akar ignoralni,leosztani mikor talalkozhatunk Ez igy nem fog tovabb mukodni
2023. aug. 20. 17:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon bele kellene menni a dolgokba es nem tudom ez a szemely erre kesz lenne-e...maskent mar nem mentheto a kapcsolat.A kifogasok,hazudozas,felrevezetes nekem mar nem fer bele.Ha valaki tenylegesen nem er ra van egyszerubb modja is kozolni es ajanlani masik idopontot.Nem egy honapot halasztani egy kavezast kozben masokkal talalkozni.Ez serto es nem baratsag.A baratommal orulok ha talalkozhatok,nem azt nezem hogy hitegessem es verjem at.
2023. aug. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!