Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hazamenjek a hétvégére a koliból?

Hazamenjek a hétvégére a koliból?

Figyelt kérdés

Most hétvégén voltam otthon. Kéthetente járok haza, tavaly három hetente jártam.

Egy hét után nem akarok hazamenni, viszont a következő hétvégén fixen bent kell maradnom, mert úgy lesz dolgom.

Általában mindig egyedül vagyok bent, de most kivételesen az egyik szobatársam megy valami koncertre a párjával, szóval az egyik este bent lesz, és nála alszik a pasija.

A szobatársammal nem vagyunk barátok, csak szobatarsak, néha dumálunk, nincs konfliktus. Amikor szóba került, hogy a srác nála alszik, akkor azt mondta, hogy nem azért mondja, hogy mi mindenképp oldjuk meg, hogy ne legyünk bent azon a péntek este, meg őt nem zavarja, ha nem kettesben vannak, csak nem akar úgy idehozni senkit, hogy az minket zavar.

Engem igazából nem zavar, csak nem tudom, hogy mennyire lenne kellemetlen, hogy én így vagyok az egyik ágyon, ők meg ketten a másikon, mert a saját baráti társaságomban nem gáz az ilyesmi. De ők mégsem a barátaim, szóval nem tudom. Emiatt van olyan érzésem, hogy szerintem a szobatársam nem mondaná azt, hogy hallod ne legyél itt, mert kellemetlen. De ebben nem vagyok biztos, mert annyira nem ismerjük egymást.


nov. 6. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen messze van, mennyit kell utazni hazáig. Ha hosszú órákat kell utazni, akkor nem mennék haza, ha egyébként nem akartam hazamenni.

De ha nem óriási a távolság, és a következő héten úgy sem tudsz hazamenni, akkor én hazamennék, mert nem szeretnék ott lenni hármasban, főleg ha szexelnek is.

De nyilván attól is függ, hogy neked mennyire jó otthon. Ha nem szeretsz otthon lenni, akkor ne menj.

nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, hogy a srác bevállalna egy édeshármast, akkor pedig érdemes lenne maradnod.


Komolyra fordítva a szót: hogyan sikerült eljutnod egyetemig, ha ezt sem tudod magad eldönteni?

nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, kicsit több, mint három óra az út helyi tömegközlekedésestől, átszállásostul, hazasétálásostul. Nem vészes, de nem túlzottan szeretek otthon lenni.

Mellettem a szomszéd ágyon nem hiszem, hogy nekiállnának szexelni, vagy ilyesmi. Mármint a szobatársam nem az a típus, meg külön kiemelte, hogy nem ezért mondja, csak nem mindenki értékelne egy számára idegent a szobában, tudjunk róla, meg ilyenek.

nov. 6. 12:26
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Hát, nem tudom hogy jutottam el az egyetemig a gondolatolvasás képessége nélkül. Nagyon szenvedek nélküle... :D

Én tudom, hogy engem nem zavarna. Azt viszont nem tudom, hogy a szobatársam azért nem mondja azt, hogy ne legyek bent, mert őt se zavarná, vagy azért nem mondja, mert nem akar bunkó lenni.

Az emberek azért mondanak dolgokat, amiket nem feltétlenül gondolnak úgy, csak nem akarják megbántani a másikat.

nov. 6. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3: értem. Akkor ebben az esetben nem mennék haza. Hosszú is az út, nem is olyan jó otthon, meg nem is zavar téged, hogy lesz még valaki a szobában.

De számomra a legerősebb érv, hogy baromi hosszú az út.

nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha gondolod gyere addig át hozzám. XI-ker. 29/F
nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igy nem mennék. Kollégiumban gyakran van olyan, hogy a közös szobában alszik valakinek a párja is, nem lehet mindig megoldani (és elvárni), hogy senki más ne legyen ott. Szexelni nem fognak, ha te is ott vagy. Megoldják máskor, máshol.
nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Menjenek ok haza, ne a kollegiumi szobában keféljenek
nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!