Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érzem jól magam Pesten,...

Nem érzem jól magam Pesten, hazamenjek? 23/f

Figyelt kérdés
3 hete költöztem fel. Maga a munka miatt próbáltam meg mert ez egy előrelépés, de egyszerűen a szervezetem már akkor is tiltakozott Pest ellen, egyszerűen csak annyi volt bennem hogy meg kell próbálnom hogy ne legyen bennem a ,,mi lett volna ha,, érzés. Aztán amióta itt vagyok realizálódott bennem amit eddig érztem hogy az én személyiségemnek ez a város a kis vidéki város után nem jó. Én nem tudom kihasználni az adottságait, szorongom a zsúfoltságtól és nem mellesleg minden barátom oda valósi ahonnan jöttem. Lehet hogy megszokom ezt de sose fogom megszereteni szerintem és nem is szeretném. Szerintetek kudarc lenne visszamenni?
2023. júl. 1. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj haza.
2023. júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen úgy érzem hogy a szakmai előrelépés nem ér nekem ennyit.
2023. júl. 1. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Egész Budapest katasztrófa ilyen szempontból. Szó szerint mindenki mint a lovak megy előre szemellenzővel a fején.

Zajos koszos és büdös. Egy parkba nem tudsz elmenni sétálni hogy ne lennének ott is sokan. Én 2 évig bírtam utána hazaköltöztem szintén vissza a vidéki kisvárosba. De nekem így vosszagondolva a két év alatt sok szép emlékem sincs onnan. Akinek nem való nem kell erőltetni. Ezt megtanultam a saját hibámból.


30/f

2023. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

3 hét nem döntés, hanem megfutamodás.

HA 6 hónap múlva is így érzel, akkor menj haza! Akkor az egy átgondolt döntés (és szerintem igazad van, én sem szeretem Pestet bár én ide születtem és mindig is itt éltem)

Ez nem változtat azon, hogy még semmit sem láttál és éltél meg az egészből. Még esélyt sem adtál magadnak, hogy megszokd, nemhogy megszeresd. Ha ennyire nem akartad, akkor kár volt belevágni.

2023. júl. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Egeszseges normalis ember kepes uj baratokat talalni egy uj kozegben. Neked igazabol ezzen kene foglalkozni,miert nem tudsz baratkozni szemelyesen.
2023. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pest borzalmas ilyen szempontból, turistáskodni jó, de lakni sose laknék ott, ha fizetnének se (nem hogy még ilyen ingatlan árak mellett).
2023. júl. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok. 2015 óta, azaz egyetemista korom eleje óta vagyok itt. Utáltam és utálom minden percét az ittlétnek. Budapest max annak jó, akinek zöldövezetben, de még ott is elit környéken van saját tehermentes lakása, családi háza. Olyan pénzszerzési lehetősége, hogy ne kelljen a buszon a sok okádék ember között zötyögni, a kutyaszart meg a hányást kerülgetni.

A lelki oldaláról, azaz a totális elmagányosodásról ne is beszéljünk. Képtelenség ismerkedni, emberekkel kapcsolódni. Egyszer eljátszottam, hogy spontán odacsapódtam társaságokhoz. A vége az lett, hogy a kezdeti lelkesedés után már senki nem szólt hozzám, és azon vettem magam, hogy már el is tűntek ezek az emberek a környezetemből. Én pedig hazamentem. Egyszerűen nem megy. Ezért mondom, hogy azok akik itt nőttek fel, itt vannak a gimis, gyerekkori barátok, azok kb elvannak, mások nem.

Pestnek csak annyi vonzereje van, hogy jobbak a fizetések. De ellenben rohadt drága a lakhatás. Akinek bérelnie kell és ezt levonja, annak bizony nem sokkal marad több itt, mintha vidéken maradna.

2023. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
3-as hozzászóló. Én imádom pestet. Felköltöztem és este a parkokban elég jó futó ismeretségeket kötöttem random módon. Meleg vagyok és sok hapival szexeltem azóta parkokban, bokroknál.
2023. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!