Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szemétkedik velem az of.?

Miért szemétkedik velem az of.?

Figyelt kérdés

Hiába vagyok kitűnő, megyei harmadik helyezett töriből, 4es szorgalmat ad folyamatosan. Mindig az az indok hogy nem vagyok benne az osztályközösségben. 😂 Már megmondtam neki októberben világosan, hogy nincsenek itt barátaim. Sőt, visszasírom az általánost olyan jól megvoltunk. Egyébként is magamnak tanulok nem? Én megyek egyetemre és ott sokra megyek az osztályközösségével. Akik meg 3asok matekból azok 5ös szorgalmat kapnak. Wtf? Ez egy nagyon hülye indok szerintem.


11. Osztály/Fiú



nov. 6. 17:37
 1/10 anonim válasza:
72%
A szorgalom a jegyek átlagán kellene, hogy múljon. Sajnálom, én is tapasztaltam ezt, iskolát váltottam és sokkal jobban éreztem magam az új közösségbe.
nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
A szorgalom-jegynek semmi jelentösége, ne foglalkozz vele, sehol senki nem nézi
nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Istenem, komolyan a 4-es miatt nyafogsz ennyire?
nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Hülye indok. De nem mindegy 4 vagy 5 a szorgalom? Senkit nem érdekel.
nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
61%
Senkit nem érdekel a szorgalom
nov. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Egy nagy f@szság a szorgalom és magatartás értékelése, pláne, hogy az iskolában belül konkrétan meg kell határozni, hogy mi ér ötöst, négyest, stb. Nálunk középiskolában például a magatartásjegyekhez tartozott a tanulmányi versenyek részvétel.


Szóval annyit tehetsz, hogy elkéred tőle az objektív értékelési rendszert (talán a házirendben is benne van), ha nem adja oda, akkor mész az igazgatóhoz. Elolvasod, megnézed, hogy úgy konkrétan neked milyen jegy járna, aztán az alapján reklamálhatsz (vagy kénytelen leszel befogni a szádat, mert igaza van).

De a személyes jó tanácsom, hogy szarj bele. Senkit nem érdekel, nemhogy később, de még most sem. Rakd el szépen az ellenőrzőidet, bizonyítványodat, hogy évek múlva legyen min röhögni.

nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Mit ír a pedagógiai program a szorgalom értékeléséről?
nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
A tanév végén is azt ad? Csak mert nehéz elképzelni hogy egy kitűnőnek négyes adjanak szorgalomra (magatartásra esetleg).
nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Van, aki a kisujjából kirázza, már az órán megérti őtősre, s nem foglalkozik vele.


Van, akinek a közepeshez is hatalmas szorgalom, kitartás kell. Ezért fordult elő, hogy néhány közepes tanulónak ötöst adtam szorgalomból. Mert ezzel az elismeréssel is motiváltam.

nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
De le lett pontozva a 7-es kérdés, pedig teljesen helyénvaló...
nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!