Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha a kollégám...

Mit tegyek ha a kollégám szemétkedik velem amiért megmondtam, hogy a beszólásai miatt úgy érzem mi nem leszünk "haverok"?

Figyelt kérdés
Az uj munkahelyemen az egyik férfi kollégámmal eleinte jol kijottem elnevetgeltunk, aztan elkezdett engem sertegetni a beszolasaival es mikor elegem lett megmondtam,hogy úgy érzem a beszólásai miatt ha igy folytatja nem leszünk "haverok"...Már akkot sértödös hangon rávágta,hogy te tudod...Meg munka végén elköszönéskor is flegma volt már és azt mondta élmény volt ez a mai nap......... Másnap mikor köszöntem neki elkezdett kóstolgatni és beszóltam,hogy látom kipihent vagy azért van,hogy akkor mindenkit kóstolgatsz..Flegmán rávágta,hogy ki,hogy veszi fel..Aztán akkor ott inkább befejeztem a beszélgetést vele..Másnap megkérdezte egy másik kolléga akivel együtt csináltuk a melónkat,hogy mi a bajom a sráccal? Megmondtam,hogy nem bírom, azért mert sértegetett és nem vette a lapot mikor jeleztem,hogy ez nekem nem tetszik.. Gondolom vissza mondta neki mert azóta a csávó még szemetebb velem, tegnap már nem is köszönt műszak kezdéskor, aztán később kinyögött egy flegma sziát...Aztán az egyik árut ő rakta el valahova és mivel nem találtuk megkérdeztem, rá se nézett a papirra rávágta,hogy nem tudja közben meg kiderült a végén,hogy tudta csak nem mondta el....Látszik a fején amikor szünetben leül mellém meg meló közben is látszik,hogy nem tetszik neki ez a helyzet ami van, ez a többi kollégának is feltűnt...Meg,hogy az se tetszik neki,hogy mással jól elnevetgélek hozzá meg a szián kivül nem szólok... Miért ö van még besértődve amikor ő sértegetett engem és emiatt nem akarok vele beszélgetni? Annyit nem mondott,hogy ne haragudjak...Én probalom ezt úgy lereagálni,hogy nem beszélek vele és átnézek rajta de ez nem müködik amint látszik..Hétfőn vele fogok együtt egy melót csinálni, már félek előre milesz...Ti mit tennétek?
2019. szept. 14. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Pl miket mondott?

Ha leírod, akkor eldönthetjük, nem vagy-e túlérzékeny, de ha durvákat mondott, akkor ne dolgoz vele együtt, arra nincs bocsánat.

Vannak, akik csak ugratják a másikat, és nem tudják hol a határ.

Nehéz kezelni az ilyet, kell tapasztalat hozzá.

2019. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne lássa rajtad, hogy zavar a dolog. Éreztesd vele, hogy leszarod! Különben föléd kerekedik.

Legyél vele Te is flegma, csak a munkátokkal kapcsolatban beszélj vele, csak amit muszáj.

Akkor nyiss felé, ha látod rajta a megbánást, vagy újra barátkozni próbál. Az ilyenek nem tudnak bocsánatot kérni, azt ne is várd! Ha rendeződik is a kapcsolatotok, ne bocsáss meg neki túl könnyen, de érezze, hogy azért mégis hajlandó vagy rá.

2019. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szexualis beszolas alatt ertem azt,hogy pl futyoresztem es beszolt,hogy sok repat ettel? Nezek ra, azt mondja nem a sarga meg a feher reparra gondoltam,masfajta repara tudod...
2019. szept. 14. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy primitív bunkó. Ignorálni kell, nem kell vele haverkodni és csak a szükségesre kell minimalizálni vele a társalgást.
2019. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na az ilyeneket en is kerulom. ne vedd fel, h nem koszon, vagy "meg van sertodve". had legyen. addig orulj amig nem szol hozzad. jol tetted, h visszaszoltal neki
2019. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsit gyerekes a viselkedés mindkettőtök részéről. Vagy inkább nagyon. Biztos jól írtad hogy kolléga? Nem ovis társ vagy ilyesmi?


Viselkedjetek felnőtt módjára, vagy legalább te, ha már ez ilyen gyökér.

2019. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazabol az a bajom h szemetkedik... most ha meloval kapcsolstba szoba kell allnom vele szemetkedik...
2019. szept. 14. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az ilyen gyári melókkal, hogy sajnos jóval magasabb arányban lesznek ilyen fogyatékos munkatársaid.
2019. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megusztam a mai melot vele mert elzavart h o majd csinalja. Aztan hnptol is csinalja egyedul...
2019. szept. 16. 17:01
 10/11 anonim válasza:
Nálam is kb ez a helyzet, de én arra gondoltam, hogy a szart is ki verem két emberből mielőtt még elmennék onnan. Nem tűröm a sértegetést. Én nem hagytam magam és visszaszóltam nekik, nehogy már hagyjam magamat csak azért mert új vagyok. Engem nálam idősebbek 'piszkálnak', de látszik, hogy nem ők az érettebbek. Azt hiszik, hogy egy munkahelyen mindent meglehet úszni, hát ezt nem fogják. Bármi is legyen belőle. Az ilyen dolgok úgyis hamar körbemennek a cégnél és legközelebb többen meggondolják, hogy tesznek-e ilyet vagy sem.
2019. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!