Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van 1 baratom, de szemetkedik....

Van 1 baratom, de szemetkedik. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
En egy kover fiu vagyok,a baratom sovany.Facebookon,kover emberekrol kuld nekem vicceket a chat-ben,meg koverekrol kuld videot.Mit tudok tenni ellene? Megverni nem akarom,mert egy szal bel az egesz ember es meg megserulne :)

2019. júl. 12. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátod mondd meg neki, hogy neked ezek a képek nem esnek jól, ne küldjön ilyeneket. Mondd el neki, hogy milyen lenne, ha te vicceznél róla, hogy tetszene neki. Ha barát, akkor megérti.


Bár az én legjobb barátom meleg, simán lehet küldeni neki meleg poénos képet, ahogy ő is küldhet nekem kövér vicceket :D azért vagyunk barátok. Nem kell mindenen befeszülni.

2019. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)
2019. júl. 12. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ülj az ölébe.
2019. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ulj te az olebe kocsog!
2019. júl. 12. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Németh Andrásos viccek a legjobbak 😃
2019. júl. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyu. Az a lényeg, hogy ne vedd magadra.

Próbálj meg te is nevetni rajta.


Mert ha összevesztek és látja hogy ezzel lehet téged szivatni akkor meg fogja tenni.


Minden attól függ, hogy te hogy reagálsz.

Legy jókedvű ,és nevess.

Mindenkit szivatnak valamivel

2019. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha zavar, mond el neki. Lehet azt hiszi ez neked is vicces.

Te meg küldj neki sovány emberes vicceket! -Mi az? Sovány ember 2 forintossal a fején?

- Rajzszeg :)

2019. júl. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!