Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni azzal ha...

Mit lehet kezdeni azzal ha valaki folyafolyamatosan próbál keresztbe tenni és szemétkedik?

Figyelt kérdés
Egyik vagyis kettő kollégam.nektek volt olyan ilyen? Ráadás közféraban!? Mar azon gondolkodtam felmondok keresek masik munkahelyet!

2018. márc. 22. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudtam mit kezdeni ezzel, főnök kb. letojta a konfliktusokat, úgyhogy én új állást kerestem és felmondtam. Ezzel a nővel állandóan harcolni kellett, mindig belekötött mindenbe, sunyi, alattomos, törtető, szemedbe mosolygó, de a hátad mögött a kést beléd vágta volna.
2018. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy váltasz, vagy te is keresztbe teszel nekik.
2018. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha be vannak nyalva a főnöknél, akkor érdemben semmit, mert úgyis nekik fog hinni. Csak azt teheted, hogy keresel más munkahelyet.
2018. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a nő is épp olyan amit az első leírt hogy mosoly a szemedbe szemetlada közbe! De már nekem nagyon nem mosolyog mert tudja hogy tudom hogy milyen csak szemet!!! Aha benyalta magát nagyon de a fonok is tudja hogy ilyen de mégsem tesz semmit!! Érdekes...
2018. márc. 22. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Max. annyit lehet még tenni, hogy szembesíted a negatív megnyilvánulásaival. Figyelsz arra, hogy hol tehet keresztbe, bebiztosítod magad azzal, hogy te jól végezted el a dolgod, majd a kellő pillanatban előrukkolsz a bizonyítékaiddal.

Jó, ha vannak olyan emberek, akik melletted állnak és veled együtt látják, hogy gáz van azon a helyen.

2018. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos máshol is ez van, ha felmondasz, lehet, hogy csöbörből vödörbe kerülsz és a jelenlegi helyeden legalább már kiismerted az embereket.
2018. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden közszféra ilyen, ez tapasztalat. Jól kijövök az emberek 95%-val, de mindenütt van 2-3 székletkavaró... A főnök itt is mosta kezeit, dettó. Nem tudok ez ellen mit tenni, annyira más volt a versenyszféra, csak akkor még nem volt gyerekem, ott viszont a családosságot nem kultiválták. Gondolkodom a vállalkozáson, hogy ne tudjon egy munkatárs se kicsinálni. (max ügyfél :))
2018. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen en is megerositem az elottem szolot:minden kozszfera ilyen hanyas emberekkel van tele! Mondjuk szerintem a multi se jobb, ott is vannak sztem furogepek!!!
2018. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!