Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Esti tagozatra járok mert...

Esti tagozatra járok mert jelenleg nincs olyan munkahely ahová felvennének, mert pályakezdő vagyok és a tapasztaltakat keresik csak, legalábbis ezt mondják. De este nem tudok már figyelni az órákon. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon korán kelek mert ugy állt be a szervezetem hogy 5 kor már mindig fenn vagyok. Reggel 6 -nál nem tudok tovább aludni és már este ott ülni a suliba olyan rossz érzés, mindig be alszok, meg este 7 kor már ki tud dolgozatot írni nem? Embertelenség. Még az esti meló az jobb lenne mert ott mozogni kell és nem ülni mint a suliba, ha ülök este akkor azt hiszi a szervezetem valamiért hogy akkor már pihehés van és nem tudok a tanulásra figyelni.

2023. nov. 7. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem váltasz nappali képzésre?
2023. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már nem lehet sajnos. 18 év fölötti vagyok.
2023. nov. 7. 08:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert megszüntettek ettől az évtől a nappali képzést.
2023. nov. 7. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben tényleg a nappali képzés lenne a legjobb, de ha nincs hát nincs. A munkában kezdőknél elsősorban nem a tapasztalatot, hanem a tudást/fogékonyságot kereseik, úgy néz ki benned ez nincs meg, így dolgozni vagy csak nagyon egyszerű melót tudsz (elmész gyárba), vagy nagyon nagy szerencséd lesz.


Szóval én azt javasolnám, hogy állízsd át magad, nincs az kőbe vésve hogy 5kor kel kelned. Pár napig későn fekszel le (én pl ha átálláson vagyok akkor általában 8 órával kelés előtt fekszek le, nem számít mennyire vagyok fáradt), és előbb utóbb leszel olyan fáradt, hogy ne 6kor kelj hanem bealudj tovább is. És ez időbel egyre könnyebb lesz. Plusz az is fontos hogy besötétíts, hogy ne kelj fel a reggeli fényre.

Ha vissza akarsz állni akkor meg ugyan ez fordítva, ébresztő akkorra mikor kelni akarsz, és előtte 8 órával lefeküdni. Ha nem is alszol mert nem vagy még fáradt akkor is csukott szemmel, sötétben legyél mert jelzed a testednek higy pihenésidő van.

2023. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!