Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kezdjek beszélgetést...

Hogyan kezdjek beszélgetést egy lánnyal az iskolában?

Figyelt kérdés
Tehát az iskolában van egy lány aki tetszik, nem vagyunk osztálytársak, de can egy közös óránk. Nem szoktak mellette ülni, szóval bármikor odamehetnék, de nem tudom mit kéne mondanom, és félek a visszautasítástól.. valami segítséget kaphatnék?

2023. nov. 9. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj, és kérdezd meg, hogy oda ülhetsz-e mellé! Aztán szidjátok együtt a tanárt!
2023. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első körben ülj melléje valami olyan okkal, hogy onnan jobban látod a táblát vagy ilyesmi. Aztán lassan lépj tovább. Legyél vele kedves és előzékeny, óra előtt esetleg beszélgess vele arról, hogy könnyen megtanulta-e az előző órai anyagot, vagy dolgozat előtt, hogy izgul-e miatta. Aztán, ha jól sikerül egy dolgozata, felelete, akkor örülj vele együtt, ha nem, akkor vigasztald. Aztán ha már gördülékenyen beszélgettek tanulási dolgokról, akkor próbálj személyesebb dolgokra áttérni.


Természetesen benne van a pakliban, hogy nem lesz nyitott rád. Akár azért, mert van valakije, akár azért mert nem jössz be neki. Ezt is érzékelni kell, és akkor nem erőltetni tovább a dolgot.

2023. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Helló! Csak azért ültem ide, mert tetszel!" - mindezt vidáman, mosollyal, fesz nélkül :D


De ezt közvetlenül óra előtt tedd meg, ha elkezdődik az óra, nem kell többet mondanod meg neki sem, és legalább egy tanórát végigülsz mellette. Közben érezni fogod, ő vonzódik-e, aztán kiderül a többi.


Hidd el, így a legjobb :D Szerintem tök poén és kedves, bírni fogja akkor is, ha véletlenül amúgy nem jössz be neki. Na és ha elutasít? Te is egy csomót csajt el fogsz még utasítani az életben. Így megy ez, és semmi gond nincs ezzel.

2023. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mmegpróbálom jövőhéten és mondok fejleményeket :D
nov. 11. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Izgatottan varjuk :)
nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, leülhetek ide, vagy vársz valakit? Ha azt mondja, persze, ülj le, akkor mondhatod, de jó, ezt reméltem. De rögtön nem kell többet, majd legközelebb.
nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!