Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik senkivel nem beszélgetnek az iskolában?

Figyelt kérdés

Teljes, őszinte véleményt.

Ilyenkor miért nem mertek oda menni az ilyen emberekhez? Mit tegyen az ilyen ember, hogy merjen beszélni?



2018. szept. 8. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Érdeklődj a többiek felé, próbálj beszélgetést kezdeményezni.

Pl.:

Tök jó ez a pulcsi hol vetted? ...

Tényleg, én is ismerem a boltot, van onnan egy kabátom.

2018. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róluk rossz véleményem. Jól elvannak egyedül, nem fecsegnek fölöslegesen, nem lételemük a népszerűség. Az meg külön pozitív tulajdonság, hogy nem bíznak meg akárkiben, és nem adnak fingért tiszteletet másoknak.
2018. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem azért nem mennek oda hozzá mert nem mernek.. Az ilyen emberek nem egyedül akarnak lenni.. Akkor miért menjek oda hozzá? Ha akarna nyitni ő jönne.


Szerintem így gondolkoznak.


Nekem nincs bajom az ilyen emberekkel, én se vagyok az a nagy bandázós. Jól elvagyok egyedül.


Rólad van szó egyébként? Ha igen te miért nem mersz beszélni? Van valamilyen konkrét oka?

2018. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyjából azért, amit a második válaszoló leírt. Őszinte szívblemből bízok meg egyetlen egy emberben, aki soha nem árult el vagy tett velem rosszat. Ezért nincs szükségem más emberekre.

Beszélgetni sincs kedvem akárkivel max, ha nagyon szimpatikus a személyisége, de úgysem mernék lépni.

Érdekel a véleményetek erről, mert nagyon kínosnak találom, hogy szünetben mindenki mindenkivel beszélget. Igazából el vagyok magammal, de néha nekem sem árt egy jó társaság ott.

Köszi neked is első, bár ez nekem nem megy. Félek megmukkanni. Csak akkor beszélek, ha nagyon muszáj. Szerintem a padtársamat is nagyon idegesíthetem a szótlanságom miatt. Szeretnék egyedül ülni, de ezt nem lehet ki küszöbölni.

Ezt a 3. válaszolónak üzenem. :)

2018. szept. 8. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond alapvetően, hogy elvagy egyedül szünetben ha nincs rá igényed. A gimis ismereségek úgy se sokszor tartanak egy életen át... Ne azzal foglalkozz mit gondolnak a többiek, neked legyen jó a lelkivilágod. Ha úgy érzed kell a társaság és van olyan személy akit érdekesnek találsz azért felé próbálj nyitni, ha bekerülsz egy társaságba is lehetsz még te a csendes szemlélődő ( én általában az voltam, de azért mégse voltam egyedül) nem zavart ez soha senkit az osztályban.. Sőt én voltam az a semleges személy aki előtt mindenki elmondta, hogy mi baja a másikkal.. Mindkét oldal nyugodt szívvel beszélt előttem, vicces volt mindig hallani a két fél mennyire másképp mesélte el ugyan azt a helyzetet. Sose kevertem, mindig bízhattak abban, hogy nem pletykálom tovább a dolgokat, csak csendes szemlélődő voltam.

Mai napig jobban elvagyok egyedül. Van pár igaz barátom, nem is vágyom többre. Jobb szeretem a nyugalmat :) ( már 30 vagyok)

Gimisként hatalmasnak tűnhetnek ezek a helyzetek, de igazából nincs nagy jelentőségük. Légy önmagad, ne félj mások véleményétől, minden csoda három napig tart ebben a korban még, nyugodtan bármilyen indokkal beszélgetést kezdeményezhetsz mint ahogy fentebb is írták.

De! Soha ne tégy a személyiségeddel ellentétes dolgokat csak azért, hogy bevágódj! Gondolok itt az alkoholra cigire stb. Én sosem ittam ( nem mert elítélném, csak nem szeretem, én anélkül is jól tudom érezni magam) volt társaság aminek ez volt a fokmérője.. Onnan hamar ki is koptam. Volt olyan osztálytársam akit detoxba kellett vinni.. Ő bevallotta, hogy csak azért ivott mert félt a többiek nem fogadják el.. Én ilyen áron nem is akarok ilyen emberek közé tartozni.. Olyan barátaim lettek végül akik szintén ittak, de elfogadták hogy én nem, kölcsönösen nem piszkáltuk egymást, ez így normális szeritem

Kitartás előbb mindenki megtalálja a saját közegét :)

(kicsit hosszú lett, bocsi. XD 3. voltam)

2018. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Wow köszönöm neked. :) Kedves, jó szavak és tanácsok.

Én sem iszom, cigizem mások kedvéért.

Amikor lesz esély rá, akkor én is csendes szemlélődővé válok.

2018. szept. 8. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig én is ilyen voltam, szóval teljes mértékben megértem őket. Szerencsére már nyitottabb lettem, kevésbé vagyok félénk, többször merek kezdeményezni. Holnap kezdem az egyetemet, már az évnyitón is nyitottam egy lány felé, tök jól elbeszélgettünk. Néha még én is félek kezdeményezni, de ha látom majd, hogy valaki egyedül van, nem mer odamenni senkihez, mindenképp udvariasan beszélgetést kezdeményezek majd, mert tudom, milyen az, amikor kívülállónak érzed magad és nem mersz lépni a többiek felé.
2018. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!