Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy 16 éves diákot addig piszkáltak, ameddig az vonat elé nem feküdt Sümegen?

Figyelt kérdés
Gondolom a tanárok szokás szerint szartak bele az egészbe.
nov. 9. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
ahogy a szülei is, meg a többi diák is akik ezt végig asszisztálták némán.
nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd utólag sajnálkoznak.
nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúnak tartom a helyzetet. 16 éves az unokahúgom és tőle hallom mennyire kegyetlenek tudnak lenni egymással a diákok, a tanárok pedig nem tudják őket fegyelmezni vagy nem is akarják, mert le vannak terhelve vagy sok esetben már rég kiégtek. Valójában ezeket a fiatalokat a szülőknek kellene megnevelni és megértetni velük, hogy másokat bántani bármilyen okból nagyon nincs rendben.
nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felháborító. Alapból már mentális betegség miatt is simán jutnak ide emberek (akkor is hol a szülő?), de így meg még rosszabb. Miért kell b.szogatni valakit és miért nem szólnak az ilyen gyökerekre rá a tanárok/ többiek?

Nálunk is volt gimiben pár kötekedő alak, akiknek ez volt a hobbija, hogy másokat cseszegetett, de mi rászóltunk az ilyenre (még akkor is, ha a "bántalmazott" felet mi sem bírtuk/ nem ismertük).


Nagyon sajnálom, hogy ilyenek még mindig előfordulhatnak. Részvétem a családnak.

nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
De mi történt vele? Lett baja??
nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom az illetőt. Ilyen az én diákéveimben is volt, már akkor volt mobiltelefon, mikor egy nyári táborban voltam a Balatonnál, és felhívott azosztálytársam, hogy ő véget veta zélteének, ő vonat elé ugrik... Ez volt egyte 10-kor. Én autóstoppal elutaztam a fővárosba, hajnal egyre fel is értem. Hajnal háromkor indult az első vonat Szolnokra, arra volt jegyem, hgoy meglátogassam a barátnőm, aki pont az elé a vonat elé ugrott ki, hogy megölje magát. "Sikerült" neki. Meghalt. A darabjait úgy szették össze szerencsétlen vasúti alkalmazottak.

Én utána visszamentem a kollégiumba, a tanárok szartak bele, hogy meghalt egy számomta kedves ember. Azt is leszarták, mikor meghalt a dédim, nem akartak konkrétan elengedni a temetésére, mert hogy akkor kihagyok egy fontos versenyt. Szóval az a rossz hírm, hogy mindenki leszarja.

nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, én is jártam hasonló cipőben, pedig egy jóindulatú ember voltam, soha senkit nem bántottam. Mégis mindig céltábla voltam, de szerencsére erős szülői hátterem volt, ami sokat segített. Mai napig nem bízok az emberekben, de megedzőttem, màr régóta nem függ másoktól az, hogy jól érzem-e magam. De 11-15 évesen még egész máshogy estek a sértések, amik ma leperegnének rólam, akkor meg fájdalmat okoztak. Sajnálom, hogy valaki előbb adja fel, pedig azoknak az utolsó szemeteknek kéne a vonat elé feküdni, akik bántották+a szüleiknek, akik ilyen hulladékokat neveltek, akik másokat bántanak.
nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
A tanárok nem fegyelmeznek, tudod miért? Mert ha véletlen Pistikére erélyesebben rászól a tanára, hogy viselkedjen normálisan, másnap Pisti debil anyja jön be üvöltözni, hogy hogy merjük őt bántalmazni, ő egy jólnevelt fiú stb. Szóval a szülők is elbújhatnak a pıcsába.
nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a gyereket. Viszont bunkóságnak tartom hogy az egészet csak és kizárólag a tanárokra akarod kenni.

Anyám töritanár. Egy 30 fős osztályai heti 2*45 percet találkozik. Szerinted ennyi idő alatt észre lehet venni bármit is.

nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ő ugye nem a Hollywood-i plasztikai műtétre kiutazni akaró gyerek volt aki itt, a gyakorikérdéseken is többször megjelent?

Pl.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

Az utóbbi kérdésben lévő távolságokat beháromszögelve nagyjából Sümeg jön ki.

nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!