Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire normális viselkedés...

Mennyire normális viselkedés ez egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 16 éves lányt aki az iskolában csendes, nem beszél csak a telefonján lóg. Szinte mindig olyan ruhákban jár amiben valamilye kint van (még télen is) és mindig kíván festve, sokszor nagyon durván. Illetve az terjeng róla hogy minden nap mással van. Illetve én még azt is eltudom róla képzelni, hogy OnlyFans oldala is van. Próbáltam már vele beszélni, de valamit nagyon titkol.

2023. júl. 8. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem normális, hogy egy 16 éves lányra ennyire rá vagy fixálódva, és ennyire kombinálsz róla.


A lányról nem tudok véleményt mondani.

2023. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Egyessel értek egyet. Javaslom, a helyesírási szótár tanulmányozásába inkább fektesd inkább az energiád, ne szerencsétlen gyerek analizálgatásába. A pletykákra pedig soha nem kell adni, ha valaki kirívóan öltözködik és sminkel, magától értetődő (sajnos) hogy ilyen pletykák terjengenek róla, fura is lenne ha azt rebesgetné a jónép, hogy apácának készül. A rockerekről meg azt beszélik mindig hogy sátánisták, pedig sok keresztény rock banda és kifejezetten istenhez szóló dal van. Sajnos akik a pletykákat terjesztik, az értelmi szintjük sokszor megreked a sztereotípiák visszamaradott világában.
2023. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabor49 ***** válasza:
85%
mindenki azt csinal amit akar ne foglalkozz vele
2023. júl. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

“valamilye”

“kivan”

Stb.


Katasztrófa!

A pletykálkodás, mások magánélete helyett inkább tanulj meg helyesen írni.

2023. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5%

Vannak cikibb dolgok.


Én 16 évesen kétszer is bepisiltem. Egyszer meg voltam fázva és éreztem hogy pisilni kell és gondoltam várok kicsit, de aztán el is kezdtem bepisilni. Olyan állapotban voltam utána napokig hogy ahogy éreztem az első ingert rohannom kellett a wc-re, hogy nehogy bepisiljek út alatt és néha így is bement egy kicsi.


Egyszer meg az iskolából hazafelé alig bírtam visszatartani, de mégis kibírtam hazáig. Viszont, ahogy beléptem az ajtón és elkezdtem rohanni a wc-re, félúton meg is indult és pár lépéssel a wc előtt teljesen összepisiltem magam.


Pedig az iskolakezdés alap feltétele a szobatisztaság én meg addigra már 16 éves voltam, erre a korosztályra pedig pláne nem jellemző a bepisilés. :D

2023. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!