Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Azt hiszem szerelm...

Mit tegyek? Azt hiszem szerelmes vagyok a kollégium nevelömbe. Aki nálam 27 évvel idősebb.16 éves vagyok .

Figyelt kérdés
Minden hèten egyszer legalabb külön találkozokat szervezünk .. Velem külön foglalkozik .. Folyton tudomásomra adja hogy fontos vagyok ès h szeret mint embert.. Minden családi dolgom ès tènyleg barmi problèmam van mehetek hozzá .. Naponta ha nem iskolába vagyok akkor 10-11 órákat beszèlünk .. Van hogy facebookon ..van hogy SMS-ezünk .. Ès nèha mèg fel is hív .

#család #szerelem #Tanárok iskolatársak
2017. dec. 28. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak először tapasztalod az életbe, hogy valaki törődik veled és komolyan vesz.
2017. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ne tegyél semmit. Szó szerint. Állj le és állítsd le őt is. Amit műveltek, törvényellenes, és az ő részéről beteg dolog is. Nem szeret, meg akar dugni.
2017. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Verd ki a fejedből. Neki az állásába kerül a dolog, börtönt is kockáztat, te meg még éretlen vagy.
2017. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elèggè fèlreèrthetően viselkedik velem ... Nem tudom hova tenni ....
2017. dec. 28. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a figyelem nem helyes a részéről több szempontból sem. Ne add alá a lovat. Mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele a sulin kívül beszélni és magánjellegű dolgokról sem többé. És tartsd is ehhez magad. Tiltakozni fog, de neked tudnod kell, hogy amit ő tesz, az helytelen: kihasználja a helyzetét. Te sem vagy szerelmes, még ha azt is hiszed: figyelemre vágysz, amit megkaptál, de ez nem szerelem. Én is átmentem ezen a te korodban. Talán jólesik a figyelme, törődése, de nem őszinte, azért teszi, hogy megkapjon. Ne szolgáltasd ki magad, állítsd le az egészet.
2017. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval értek egyet, nyilván baromi jó, hogy van, aki foglalkozik veled, elfogad, figyel rád…


Egyébként nekem nem nyilvánvaló, hogy ki milyen nemű a sztoriban. Ha te fiú vagy, ő nő, akkor tehetsz úgy, ahogy a jelenlegi francia miniszerelnök, várhatsz pár évet, és elveheted feleségül.

2017. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok ...nem tudom .. Igazatok van talán tènyleg csak az h ugy èrzem fontoss vagyok .. Tudnotok kell h sok gondom van pszichologia tèren . . ès iszonyatosan támaszkodom rá ès fobtossá vált számomra . fobtos dolgokat biz rán a munkájával kapcsolatban vagy akármi apro dolog segiteni neki es ez által tènyleg fontosnak hiszem magam ..... Mèg a családjához is közel engedne ... Mikor talakozunk folyton megoszt velen a munkájárol ès mindenfèle olyan dologrol titkokat amit más nem tudhatna a sulirol vagy akármiről .. Neki is kell a vèlemènyen ha kèrdezz mindig ad arra h mi az èn vèlemènyem ... Ès nem règ ott hagyta volna a suliz .. Mint munkahelyèt de azt mondta hogy nagy szerepet játszok abban h maradt .....
2017. dec. 28. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jólesik a lelkednek, hogy valaki jó hozzád, de ne dőlj be a mézesmázos szövegének. Az apád lehetne.
2017. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom h az apám lehetne .. Tisztában vagyok vele .. Szègyenlem is magam h ilyen èrzèseim vannak iránta .. ( mellesleg az apám 17 èvvel idösebb nála )
2017. dec. 28. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi volt
nov. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!